Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вітали з їх професійним святом
423

Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вітали з їх професійним святом

Вони дбають про благоустрій міста, піклуються про доступність та якість побутових послуг, функціонування транспорту та чистоту вулиць. День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають в Україні 3-ї неділі березня. Напередодні, полтавці святкували у палаці дозвілля «Листопад».

Людмила Закревська, водійка тролейбусу
 «Працюю водієм тролейбуса уже 30 років.»
«Молоді були, обрали, тоді було якось престижно, перспективно.»
«Комунальні служби звичайно важливі для міста і для людей, для життя.»

Окрім того, на захід були запрошені і ветерани галузі, які не один десяток років віддали роботі у сфері житлово-комунального господарства.

Любов Постольник, пенсіонерка, колишня головна бухгалтерка міського ЖКУ
 «У цій сфері пропрацювала 15 років, з них 8 років головним бухгалтером, а так рядовим. Роботи як і всі роботи. Комунальна система тривожна, напряжна.»

Комунальників міста привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, який опікується питаннями галузі житлово-комунального господарства та благоустрою міста Олексій Чепурко. Під час свого слова він зауважив, за підтримки депутатського корпусу, за пів року у цій сфері зробили чимало: зберегли комунальне підприємство, підвищили заробітну плату для працівників сфери, придбали спецтехніку.

Привітали комунальників та працівників побутового обслуговування населення представники міської та обласної влади. Побажали міцного здоров`я, терпіння та витримки.

Андрій Матковський, голова фракції «БПП» Солідарність у Полтавській міській раді
 «Завдання перед міською владою - це, по-перше, гарне фінансування ЖКГ. Для того, щоб полтавцям було комфортно у нас мають бути міцні комунальні підприємства. Для цього ми, депутати, маємо більшу частину бюджету виділяти на ЖКГ. Давати вам достойну заробітну плату.»
 «Ми маємо вас забезпечити сучасною технікою.»

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто»
 «Від імені партії «Рідне місто» я вас вітаю з професійним святом.»
 «Сьогодні настав час, коли ми повинні, розуміючи, що не можна плестися у хвості робити якісь рішучі кроки у наведенні порядку і таких нових підходах до організації комунального життя нашого міста.»

Юрій Синяк, голова фракції «СДП» у Полтавській міській раді
 «Від вашої роботи залежить результат наш, у міській раді. Тобто, вашу роботу оцінюють по вашій роботі. Тому здоров`я вам, натхнення і вперед, досягати нових вершин і нам буде добре і полтавцям буде добре.»

Кращі з кращих зі сцени отримали нагороди, у тому числі з нагрудними знаками, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята. Серед нагороджених озеленювачка комунального підприємства «Декоративні культури» Катерина Карась. Говорить, -працює уже 41 рік. За останні пів року підприємство знову «ожило».

Катерина Карась, озеленювачка КП «Декоративні культури»
«І техніку нової трохи получили, і люди у нас добавилися, зарплата повисилася. І відношення змінилось. Весь час наш новий начальник Сергій Павлович і хвале, і під’їжджає, і інший раз стає разом з нами і щось ще з нами робе.»

Нагороду отримала і пані Людмила. Вона працює близько 15 років у Полтававодоканалі.

Людмила Віцько, інженер служби відліку і реалізації КП ПОР «Полтававодоканал»
 «Жители Полтавы зависят все от комун служб. Не важно это газ, вода, свет, троллейбусы, уборка территории, и т.п. Поэтому как будут наши службы работать, так будут наши жители чувствовать себя.»

Після урочистостей гурт «Краяни» подарував глядачам святковий концерт.