Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві передбачається створити молодіжний кадровий резерв в органах місцевого самоврядування
412

У Полтаві передбачається створити молодіжний кадровий резерв в органах місцевого самоврядування

У Полтаві стартував унікальний молодіжний проект «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування міста Полтава», який депутати затвердили на сесії Полтавської міськради 19 лютого. Про особливості проекту розповіли на прес-конференції. За словами депутата Олександра Глазова, щоб набути певного досвіду роботи у владних структурах, молоді люди віком від 18 до 35 років зможуть стажуватися в управліннях та відділах Полтавського міськвиконкому та у райрадах міста.

ОЛЕКСАНДР ГЛАЗОВ, заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
" В свій час при міській раді студентський мер був членом виконавчого комітету і мав реальний вплив на процеси в нашому місті. Так само органи студентського самоврядування та інші об»єднання мали дорадчі голоси в різних структурах нашого міста.Сьогодні ми актуалізували спільно з студентською радою міста, управлінням у справах сім»ї, молоді та спорту участь молодих людей в реальних процесах нашого міста."

Стажування проходитиме в три етапи, -наголосив Олександр Глазов. Відбір, теоретичне та практичне стажування і звітування стажистів. Стажування є безоплатним і триватиме 30 годин на місяць.

ОЛЕКСАНДР ГЛАЗОВ, заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
"Після проходження практики кожен учасник програми має надати власні рекомендації щодо стану тієї структури , в якій він буде проходити практику та його пропозиції по розвитку або якимось змінам в даній структурі. Після чого найбільш активні та найбільш ефективні люди буде створено молодіжний резерв кадровий Полтавської міської ради і туди будуть вноситись люди, які пройдуть стажування і будуть рекомендуватися до вакантних посадах, конкурсах і т.д."

Нещодавно на засіданні студентської ради міста Полтави було прийнято рішення, що потрібно провести моніторинг діяльності органів студентського самоврядування,- повідомив на прес-конференції студентський мер міста Сергій Шабельник.

СЕРГІЙ ШАБЕЛЬНИК, студентський мер міста Полтава
"Моніторинг спрямований для аналізу та виявлення рівня роботи органів студентського самоврядування, налагодження співпраці саме з органом студентського самоврядування та закладу вищої освіти, а саме адміністрації, студентської ради м.Полтави та управління у справах сім»ї, молоді та спорту виконкому міськради.Саме цей моніторинг ми робимо задля виявлення кращих практик, щоб обмінятися досвідом діяльності органів студентського самоврядування, підняти на більший рівень роботу студентського самоврядування"

Свого часу була депутатом студентської ради міста Полтава, головою студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі і Олена Бабенко, яка нині очолює управління у справах сім»ї, молоді та спорту міськвиконкому Полтавської міської ради. На її думку, саме серед студентської молоді потрібно шукати найактивніших і залучати їх до управління міста чи країною.

ОЛЕНА БАБЕНКО, начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міської ради
"Наша мета, наша ціль - поспілкуватися з органами студентського самоврядування і створити платформу для обміну кращими практиками діяльності органів студентського самоврядування. Безперечно, це є конкуренція деяка, хтось вважає, що він краще працює, хтось вважає, що йому і на цьому рівні дуже гарно і комфортно себе почувати.Як ми це бачимо в нашому місті, те, щоби на всіх базах закладів вищої освіти була створена дуже потужна молодіжна рушійна сила, саме сила студентського самоврядування.Адже ми знаємо, що студенти можуть впливати на абсолютно усі процеси , які відбуваються в суспільстві."

Подати заяви на стажування в органах місцевого самоврядування можна з 18 березня по 1 квітня. Конкурсна комісія зараховує на стажування не більше 25 молодих людей.Найкращі стажисти отримають відповідний сертифікат. Із них сформують молодіжний кадровий резерв для роботи у владних структурах,- зазначалось на прес-конференції.