Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрилась виставка живопису Анатолія Лавренка «Золото на полотні».
718

У Полтаві відкрилась виставка живопису Анатолія Лавренка «Золото на полотні».

У Полтаві відкрилась виставка живопису Анатолія Лавренка «Золото на полотні» .Складається переважно із робіт, написаних останнім часом. Картини серії виконані у теплих тонах золотисто- вохристої гами.

Анатолій Лавренко, живописець " Колір він діє магічне , тому така виставка вона об’єднуюча , в ній колір є домінантою"

У багатьох роботах серії Анатолій Лавренко навмисно залишив непрофарбовані ділянки полотна. Такий підхід дозволив йому привернути увагу глядача до полотна, яке працює , як фон і як колір.

Анатолій Лавренко, живописець "Хочеться якоїсь новизни , а що таке золото - це сонце, це образ сонця. Золото більш всього виражає сонце. Сонце як планета спектр, це всі кольори по суті. "

Відвідувачі говорять :художник завжди дивує, бо він мислить концептуально , працює на окремими картинами , а цілими серіями і на кожну виставку дає твори , де пізнає нову тему, віху у своєму житті.


Едуард Трирок, відвідувач виставки"Я здесь вижу он пытается освоить такую тональную живопись. И это хорошо, очень здорово, потому что появился лиризм. "

Роботи художника зберігаються не лише у музеях нашої держави , а й у приватних збірках Росії, Швеції, Німечинни, Данії, США, Австралії.