Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся благодійний ярмарок та концерт на підтримку крихітного Артема Махна
1011

У Полтаві відбувся благодійний ярмарок та концерт на підтримку крихітного Артема Махна

В этом мире огромном, в котором живем я и ты не хватает тепла, не хватает человеческой доброты.

Мама, мама!!!

Зібралися, щоб зберегти життя. У Полтаві влаштували благодійний ярмарок та концерт, щоб підтримати крихітного Артема Махна.У нього гострий лімфобластний лейкоз. Сім'ю попередили, що без трансплантації кісткового мозку малюк може не вижити, але щоб її провести, потрібно досягти ремісії завдяки дуже агресивній хімії. Нині Артем та родина в Ізраїлі в клініці Шиба. На все лікування потрібно 250 тисяч доларів,зібрано поки що 91 тисяча,-повідомив організатор благодійного концерту та ярмарку Сергій Гаврилюк.

Сергій Гаврилюк, організатор благодійного концерту та ярмарку "У нас є продаж квитків, це близько 50 вже придбано, у нас є ярмарок, є фотозона і бокси для збору коштів.  Допомагати потрібно чому? Перш за все, Ви бачите, що сьогодні багато тут дітей ми привчаємо їх до добра, разом з ними приходять батьки, бабусі , дідусі і як показала практика: проста людина швидше допомагає іншій . "
"Для Артемчика Махно . Наші господині приготували домашню випічку: кекси, печиво, чізкейк,навіть є пісні товари. Люди купують з задоволенням.

Інна Кофтєлєва, відвідувачка концерту " Це одна з надій наших батьків, ми всі розуміємо, що неможливо зараз наодинці вирішити таку проблему, тільки ми зберемося і можемо допомогти. "

На сцені - учасники різних колективів, теж борються за його життя.
танцюють

Анна Давидюк, відвідувачка концерту "Підтримати Артема, який хворіє. Складно зібрати сім ї гроші на операцію, на лікування дитини, тому ми вирішили вкласти свій внесок, щоб дитина потім могла жити. "


Шукає різні можливості, щоб допомогти малюку, якому лише рік і 9 місяців, і волонтерка Наталія. Про біду Артема дізналася у листопаді минулого року, тоді познайомилася з батьками. Говорить: цей концерт не останній, планують влаштувати у Лубнах .

Наталія Кочкіна, волонтерка "Ми розміщуємо інформацію про Артема у соцмережах, розказуємо про нього своїм друзям , знайомим, організовуємо ярмарки благодійні , концерти. "

Організатори повідомили, - на благодійному ярмарку та концерті зібрали тридцять тисяч п’ятсот п’ятдесят гривень.