Програма «Життя міста»

У розділі: 9883 відео | АрхівRSS
Юні полтавські айтішники вчилися програмуванню "Scratch".
304

Юні полтавські айтішники вчилися програмуванню "Scratch".

У Полтаві пройшов перший випуск учнів клубу програмування «CodeClub». З вересня юні айтішники 9-12 років опановували мову програмування «Скретч». Навчання такого формату, запозичене з Англії і проваджується в Україні з 2013 року, на сьогоднішній день по всій країні діє понад 700 таких гуртків.

Максим Макаров-всеукраїнський керівник проекту “CodeClub Ukraine”
«Діти мають можливість безкоштовно займатися за різними модулями, за різними мовами програмування, включаючи такі мови як скреч» «Це программа «HTML», що дозволяє дітям розробляти власні сайти, це программа пайтон, є у нас гуртки на напрямками “JavaScript”, “2D animation”, тобто є різні мови програмування для різного віку»

Серед випускників клубу і 9-річна Катя. Незважаючи на свій юний вік, дівчинка вдало опанувала мову «скреч» і на випускну роботу створила власну гру для дітей.

Катя-випускниця клубу «CodeClub»
«Головний об*єкт це подарунок, він пересувається по сцені, за допомогою правої та лівої клавіші, які стріляють тортиками, щоб відбиватись від метеликів, які хочуть забрати подарунок»«Мені сподобалось, мене багато чому навчили, чого я зовсім не знала»

Її вчителька Дар*я Недоріченко - одна з перших викладачів клубу у Полтаві. Згадує, заняттями одразу зацікавились, як діти, так батьки, адже комп*ютерні технології-це наше майбутнє.

Дар*я Недоріченко-викладачка клубу «CodeClub»
«З вересня місяця ми побачили оголошення з приводу того, що можна на безкоштовних засадах впровадити такий гурток, я зацікавилась, запитала дітей чи будуть вони ходити, діти зацікавились, у мене цілий клас ходить»«Заняття проходить щосереди, тобто один раз на тиждень після уроків»

Загалом з вересня у Полтаві запрацювало 17 клубів програмування, це високий показник, говорить координатор Олександр Наливайко.

Олександр Наливайко-координатор «CodeClub» у Полтаві
«Це може бути основою для обрання їх майбутньої професії, навіть якщо вони не захочуть стати програмістом, знання програмування допоможе їм у майбутньому як звичайному користувачу».

Після презентації своїх робіт, кожного випускника нагородили сертифікатами та подарунками.