Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Полтавський ляльковий театр представив прем'єру "Півтори жменьки".
518

Полтавський ляльковий театр представив прем'єру "Півтори жменьки".

У Полтавському ляльковому театрі ожили ляльки. До Міжнародного дня театру тут вперше показали п*єсу «Півтори жмені». Сюжет розповідає про маленьку вівцю, яка відбилась від зграї, аби врятувати свою маму.

Владислав Могилат, керівник літературно-драматургічної частини театру
«Сьогоднішня вистава буде про сімейні цінності, в ній є отара овець і наш головний ерой астух, він веде їх на пасовисько і так сталось, що 2 овечок відбиваються від отари, тому що одній із них в організмі не вистачає солі»+1:26-1:32«Оскільки мама занедужала, то ніхто ж не допоможе, окрім маленького її сина»

Протягом вистави юні глядачі допомагали маленькій вівці знайти півтори жменьки сілі для своєї мами. Режисер п*єси Олександр Іноземцев, говорить, - це вистава про сімейні цінності та людські вади.

Олександр Іноземцев, режисер-постановник театру
«Тема іде про пошук себе в житті, про саможертовність заради близької людини, про дружбу про кохання, про ті вічні цінності моралі і якості, які всі ми переживаємо в дитинстві, які нам прививає театр, книжки, батьки»

У п*єсі кожен герой має свій характер та уособлює людські вади. Так, наприклад акторці Юлі Шустовій дісталась роль свині, але з нелегким характером. Вона нервова, хамовита та невихована. Акторка, говорить їй трошки незвично, адже частіше вона грає більш ліричних персонажів.

Юля Шустова, акторка театру
«Це для мене роль на супротив, тому, що наша свинка більш характерна, в неї своя така вдача не зовсім добра, вона знервована, тому, що в неї як ви бачите весілля на носі і вона хвилюється, вона нервує, вона чекає свого нареченого»

Найважливіше для акторів донести мораль, яку несе п*єса .Говорять, це нелегко. Проте акторська гра підкорила юних глядачів.

Іван, Арина, глядачі
«Актори настільки гарно грають, що ми навіть забуваємо, що це актори, а думаємо,що це справжні герої. Деякі актори можуть так зіграти, так ввійти вроль, ніби здається, що то саме той персонаж»

Наприкінці казки ягня все ж рятує свою маму. Щасливий кінець вистави, неабияк потішив юних глядачів.