Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Відбулось засіданні Ради підприємців Полтави
230

Відбулось засіданні Ради підприємців Полтави

У Полтаві хочуть заборонити продаж алкогольних напоїв вночі. Згідно з законопроектом, обмеження діятимуть з 22-ї години до 8-ї ранку. Це питання розглядали на Раді підприємців міста. Правоохоронці говорять, - неодноразово скаржились на порушення тиші вночі полтавцями у стані алкогольного сп'яніння.

Гіорг Гіваргян, патрульний поліцейський
«Дуже важливо. Уже давно очікуємо, щоб прийняли цей законопроект. Дуже багато викликів і люди скаржаться і поліція постійно прибуває на такі виклики. Дуже багато наслідків після вживання алкогольних напоїв. Бійки, хуліганство, порушення тиші.»

Депутат міської ради Едуард Волков говорить, - до початкового проекту регуляторного акту - вніс правки. Обмеження у продажі алкоголю не стосуватиметься закладів громадського харчування.

Едуард Волков, депутат міської ради
«Ти можеш спокійно відпочивати у закладі, який працює цілодобово, або з продовженим часом роботи. Але продаж алкогольних напоїв на винос у будь-якій тарі буде заборонений.»

Проект рішення винесуть на громадське обговорення, далі його направлять до Державної служби підприємницької діяльності. Після погодження, питання зможуть винести на розгляд сесії міської ради. Крім цього, на засіданні розглянули питання перезавантаження діяльності Ради підприємців. Її члени планують долучитись до деяких депутатських комісій міської ради.

Євген Ніколаєнко, голова Ради підприємців м. Полтава
«Комісія по тимчасових спорудах, стаціонарним. А також ми будемо долучені до комісії з погодження нічного режиму роботи наших підприємців. Мета залучення міської влади і Ради підприємців покращити взаємодію та співпрацю.»

Крім цього, на засіданні говорили про зміни для поліпшення розвитку малого та середнього бізнесу, залучення учасників АТО до бізнес-середовища та інше.