Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Народний депутат України Олег Ляшко побував із робочим візитом на Полтавщині та відвідав мешканців Лубен
153

Народний депутат України Олег Ляшко побував із робочим візитом на Полтавщині та відвідав мешканців Лубен

Народний депутат України Олег Ляшко завітав до Лубен. Містяни зустрічали його з відкритими обіймами. Радикал поділився своїм баченням розвитку країни.

Олег Ляшко, народний депутат України
«Нам треба нова економіка, робочі місця, повернути повагу до людини праці. Менше чиновників, менше депутатів, менше дармоїдів, більше людей праці. Сьогодні мінімальна зарплата 4200. Та людина, яка отримує мінімальну зарплату платить більше 800 грн податків. Латають дірки у бюджеті за рахунок чорнобильців і самих нужденних. Я скасую податки на мінімальну зарплату, підніму цю зарплату і введу податок на розкіш. Той, хто получає мільйони хай більші платить податки.»
Олег Ляшко також зауважив, - планує відновити пільги для чорнобильців. Разом з Ігорем Мосійчуком уже зареєстрували відповідний законопроект.

Олег Ляшко, народний депутат України
«Сьогодні влада економе на чорнобильцях, розказує, що у бюджеті немає грошей. На депутатів, на суддів, на прокурорів гроші є. На чорнобильців немає. Судові рішення не виконують, закон про соціальний захист чорнобильців не виконують. Тому ми зареєстрували законопроект 4442 «Про відновлення соціальних прав чорнобильців» і добиваємось, щоб парламент його прийняв. Після президентських виборів змінимо бюджет і передбачимо у бюджеті кошти на виконання закону про соціальний захист чорнобильців.»

Нардеп додає, - згадувати про героїв потрібно не лише у річницю катастрофи на ЧАЕС та у день пам’яті у грудні. Про них взагалі не потрібно забувати.

Олег Ляшко, народний депутат України
«Щоб щодня, щомісяця люди отримували соціальну допомогу, медичну допомогу. Ліки дорогезні не можуть купить. Тому відновлення державного контролю за цінами на ліки, відновлення санаторно-курортного обслуговування, збільшення пенсій, соціальний захист чорнобильців - це те, що держава зобов’язана зробити для цих людей, які своїм життям ризикували, рятуючи і Україну і світ від чорнобильської чуми.»

На зустріч з Олегом Ляшком на Володимирівському майдані у Лубнах прийшли тисячі людей.