Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
До Полтавської дитячої художної школи з робочим візитом завітав депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський
462

До Полтавської дитячої художної школи з робочим візитом завітав депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський

Полтавська дитяча художня школа відома за межами області своїми талантами. Тут навчають дітей таїнам образотворчого мистецтва видатні митці, такі, як Ірина Мотилевич, Ірина Шрамко, Ганна Будущева-Довгаль. Але головне, що тут створена солідна матеріально-технічна база для того, щоб виховувати і розвивати гармонійні особистості. Відколи школу переведено в приміщення колишнього дитсадка на вулицю Алмазну,2-а, і викладачі, і учні відчули справжню турботу з боку міської влади,- розповідає директор.

ІРИНА КОНОПЛЯ, директор Полтавської дитячої художньої школи
В нас відремонтовано дах, відремонтована система теплопостачання.І на цей рік також передбачені кошти для заміни обладнання в електрощитовій, а також ми плануємо повністю зробити замощення навколо всього нашого приміщення.Це на цей рік у нас передбачено.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський, який завітав з робочим візитом до цього закладу, пригадує, скільки негативних розмов точилося в обласному центрі навколо переїзду художньої школи в мікрорайон Алмазний. А тепер і дорослі, і діти самі переконалися, наскільки покращились тут умови для занять з образотворчого мистецтва.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
По-перше, втричі збільшилася площа - було 600 кв.м, стало 1800. І саме головне, що сьогодні кожен викладач має свій клас.Якщо раніше було за графіком викладати, то сьогодні дітей більше 400 займається в нашій школі.Тому добре, що ми взяли на себе відповідальність - може декому незручно стало їздити, але я думаю, наведемо порядок в транспорті, буде легше їздити.

Навіть під час канікул діти продовжують відвідувати заняття в художній школі. Адже завдяки тому, що депутатський корпус в чотири рази збільшив фінансування цього закладу, тут кожен учень забезпечений необхідними канцтоварами та іншими художніми матеріалами.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
Дуже приємно, що коли спілкуєшся з дітьми,що там з одної школи компанія прийшла, всі діти з різних шкіл, з різних куточків нашого міста. І це дуже добре, це наше майбутнє, це цікаво і ми і далі будемо підтримувати цю школу. І сьогодні бачимо, що там треба - уже в приміщенні навели порядок,треба на вулиці ще навести порядок, цоколь зробить, околицю,Ми бачимо тут і клумби Тому гарна школа, гарні викладачі і наші найкращі діти.

Нинішнього року на сесії Полтавської міської ради депутати виділили 1млн.400 тисяч гривень на утримання художньої школи. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація та проведена експертиза щодо капітального ремонту будівлі закладу, а саме: відмостка навколо школи, встановлення пандусу та водовідливів, заміна запасних дверей, ремонт ганків тощо.