Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували нову громадську кампанію «Захист права на вибір»
188

У Полтаві презентували нову громадську кампанію «Захист права на вибір»

Телеграм-бот для виявлення правопорушень на виборах Президента. Це сторінка у відомому месенджері. На ній можна контролювати законність волевиявлення , протидіяти порушенням і спробам фальшування. У Полтаві пройшла її презентація. Все, що потрібно , щоб стати учасником чату - мати телеграм і встановити чат-бот за посиланням @вибори 2019.

Олег Слизько, лідер Республіканського руху Полтавщини
Найбільшою нашою інновацією на цих виборах Президентських, якої ще не було до цього, нами, громадянською організацією захисту прав на вибір створено чат-бот у телеграмі.Через нього будь-який виборець по всій Україні з будь-якого куточку може просигналізувати про правопорушення.

Одна з основних задач- зробити незалежний моніторинг на рівні кожної дільниці , виявити й оприлюднити порушення, вплинути на хід подій, та посприяти максимальній прозорості. Як бот працює демонструють журналістам.

Анастасія Бридихіна, речниця Громадянської кампанії захист права на вибір на Полтавщині
Тут ви можете перевірити дільницю на найчастіші правопорушення , отримати документи , факти , якими можете скористатися для фіксації правопорушення. Відправити фото- , відео- фіксацію і розповісти детально про ситуацію.

Після оприлюднення порушення буде повідомлятися громадськості , а вже потім у правоохоронні органи ,-зазначає Олег Слизько. Додає: нині найбільше правопорушень - це відсутність виборців у списках.