Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
В оновленому спортзалі гімназії №32 з робочим візитом побував депутат міськради Андрій Матковський
284

В оновленому спортзалі гімназії №32 з робочим візитом побував депутат міськради Андрій Матковський

Для кожної родини немає нічого важливішого, ніж здоров»я дітей. А цьому сприяє, скажімо, не лише здорове харчування, а й заняття різними видами спорту. Тому, збільшивши фінансування освітніх закладів, депутатський корпус Полтавської міської ради спрямовує значну частину коштів на відродження спортивних залів в школах. Один із таких спортзалів вже став до ладу у Полтавській гімназії №32. Прибувши сюди з робочим візитом, депутат міської ради Андрій Матковський оглянув оновлене покриття підлоги, освітлення, замінені вікна і залишився задоволений: не марно витрачені бюджетні кошти.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
"Ця робота буде продовжена і на прикладі цієї школи можу сказати, що в цьому році тут з»явиться ще і на вулиці штучне покриття для того, щоб наші діти мали можливість грати в футбол. І саме такі спортивні зали, такі стадіони мають бути в кожній полтавській школі.І в черговий раз хочу сказати, що завдяки децентралізації зараз місто отримує більше коштів до міського бюджету. І саме більша частина цих коштів - майже мільярд- іде у нас на галузь Освіта."

З відкриттям оновленого спортзалу з полегшенням зітхнули і батьки, адже раніше доводилося возити діток у віддалені спортивні секції, за тренування в яких доводилося сплачувати немалі кошти. Тепер же в них виходить значна економія сімейного бюджету..

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
" І батьківським комітетам, і батькам не треба дуже турбуватися, не треба виривати копієчку якусь там з свого бюджету родини і вкладати в школу - сьогодні це робе міська рада. Тому ми вдячні батьківським комітетам, вдячні справжнім благодійникам, але сьогодні школи отримують все необхідне від міського бюджету."

Хоча нині канікули, діти вдома не засиджуються, а поспішають до затишного спортзалу, де можна виконати і різні вправи, і в м»яча пограти. В цьому їх повністю підтримує вчитель фізкультури і допомагає відточувати різноманітні спортивні техніки, адже сам в минулому чемпіон України з волейболу.

ЕДУАРД ДЕНДЕБЕРЯ, вчитель фізкультури
" Я пам»ятаю цей зал з самого початку з 80 року.Зроблений був косметичний ремонт в 2001 році, але все-таки після цього зроблена підлога, там до цього вона провалювалась.З потолка шви випадали - зробили безпечно і світло, гарно.Багато ламп не працювало, було напівтемне приміщення, а зараз комфортно, тепло.Температура раніше з дерев»яними вікнами досягала 4-6 градусів, а зараз менше 20 градусів не опускається. Комфортні умови для праці для дітей і вчителів."

СЕРГІЙ ЄЛІЗАРОВ, 14 років
" Я навчаюсь у цій школі уже 8 років і в залі змінилось майже все.Займаюсь я волейболом, дякую, що зробили такий зал і я із задоволенням приходжу сюди і граю кожен день.Тобто у нас раніше не було секції - її відновилиі за це дуже дякую."

Всього на ремонт спортивного залу Полтавської гімназії №32 витрачено один мільйон гривень з міського бюджету. Торік же 300 тисяч гривень депутати виділили на ремонт покрівлі цього закладу.