Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Спати на годину менше. З 30-го на 31-ше березня вся Україна перейде на літній час.
246

Спати на годину менше. З 30-го на 31-ше березня вся Україна перейде на літній час.

Будемо спати менше та прокидатися з сонцем . Вся Україна переходить на літній відлік часу, з тридцятого на тридцять перше березня переводимо стрілки годинників на годину вперед. Полтавський Біг-бен зробить це також.Як працює ця машина часу та хто переводить дивіться далі.


Василь Шрамко переводить полтавський Біг -бен двічі на рік. Говорить : цей годинник найточніший у Полтаві і його чути в радіусі трьох кілометрів. Ззовні видно звичайні дзвони. А як все працює показує нам зсередни.


Василь Шрамко, переводить годинник "Ми знаходимося у другому часовому поясі.00.49-00.52 Я буду виставляти в третій часовий пояс. Треба зайти у пункт управління в меню, знайти цей відповідний пояс і виставити з другого на третій. "


Не всі полтавці готові перейти знову на новий час. Декому це вдається важко.
" Тяжело переходить, особенно первую неделю.
То вставати не хочеться , то лягати не хочеться. "

" Очень даже быстро легко, дня три хватает."
"Я в принципі кожного ранку встаю о сьомій годині. Тому нормально стараюся спати,вісім годин сплю і проблем ніяких від цього не відчуваю. "

За словами психолога Кіри Седих перехід від сну до пробудження -стрес для організму. Найбільше переведення годинника впливає на дітей та людей похилого віку. Додає: найшвидший спосіб пристосуватися - змінити свій графік, також переводити будильник і щодня позбавляти себе 20 хвилин попередньо доданого сну протягом трьох днів.

Кіра Седих, психолог " Сонце встає раніше, день продовжується , тобто те, що годинники переводять є для нас і позитивно. Якщо ми так будемо ставитися до цього тоді ми легше адаптуємося до того, що на годину раніше вставати. "

Нагалаємо, переводять в Україні годинник з 1981 року.