Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
Відбувся звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди
273

Відбувся звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди

Юних і вже досвідчених артистів привітати одним словом- оваціями.

У Полтаві відбувся звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди. Вихованці закладу розповідають: готувалися до нього цілий рік. Під час концерту грали на різних музичних інструментах, співали. Окрім вокальних композицій тут - і хореографічні.

Марія Собакар, учасниця концерту " Сьогодні я буду показувати танець, який називається «Українські жарти»  У нас все дуже добре і чудово."

Анастасія Козіна, учасниця концерту" Ми багато подорожуємо , в цьому році ми подорожували у Рівне, а також у Гадяч, виграли призові місця. Ми дуже багато тренувалися, на канікулах ми тренувалися по чотири години. "


Одна з учасниць концерту -Анна . Займається естрадним вокалом більше чотирьох років. Цього вечора виконує соло та співає в естрадному ансамблі. Говорить: ця школа для неї немов талісман, сподівається, що у майбутньому стане відомою співачкою.


Анна Дзюбан, учасниця концерту" Це дуже велика можливість спробувати себе на сцені і отримувати новий досвід і це дуже сильно надихає. На заняттях потрібно дуже гарно концентруватися , звісно , коли я йшла я не думала, що буду так напружуватися і співати, а надважливо тримати поставу, правильно тримати свій голос в тонусі."

На свято талантів завітали рідні й близькі, друзі юних виступаючих.

Анна Собакар, відвідувачка концерту" Підсумкові концерти звісно вони дають дуже багато, викладачі бачать чого досягли їхні учні. По-друге це бачать батьки, тому що вони присутні на заняттях . а тут ми маємо змогу це побачити , ну і для дітей це зайвий шанс знову вийти на сцену і показати свою майстерність."

Привітали викладачів та вихованців музичної школи, а також вручили колективу подяку представники міської влади. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко говорить: дитяча музична школа № 1 одна з кращих та найбільших у місті шкіл естетичного виховання. Додає: у Полтаві це єдина музична школа в якій є хореографічні класи .


Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів" Перша музична школа - одна з найкращих шкіл естетичного спрямування , про це свідчить, що у школі 917 учнів навчається , про це свідчить і те , що у цьому році є можливість за підтримки Полтавської міської ради дати додаткові п’ять штатних одиниць, які б розвивали дітей, тому школа користується попитом ."

Міська рада постійно підтримує музичну школу. Це стосується і ремонтних робіт і технічного забезпечення, аби діти мали змогу навчатися в належних умовах,- зазначає заступник голови фракції "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді Олександр Глазов .

Олександр Глазов, заступник голови фракції "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді" Це можливість проявити свій талант , ті, хто протягом року займалися, здобували навички і презентують для всіх нас . Ми з задоволенням бачимо великі таланти , які надає школа № 1 і приємно, що ці вихованці ідуть далі і представляють наше місто , як на обласному , всеукраїнському, так і на міжнародному рівні і прославляють наше місто."


З перших років свого заснування школа бере активну участь в культурному та музичному житті міста.Жоден з відповідальних концертів міста і області не обходиться без участі колективів і солістів школи,-говорить голова фракції "Рідне місто" у Полтавській міській раді Світлана Нестуля. Зазначає: її діти також навчалися в музичній школі , нині - прекрасно володіють інструментами.

Світлана Нестуля, голова фракції "Рідне місто" у Полтавській міській раді "У кожної дитини є талант. Музична школа дає можливість реалізувати свій потенціал і примножити свій талант , тому ці заходи вкрай важливі. Всі радіють з того, коли ростуть молоді таланти і ми їх підтримуємо. "

За виховання дітей, любов до своєї справи, колективу дитячої музичної школи № 1 під час заходу вручили подяку виконавчого комітету Полтавської міської ради.

" Зустрічайте , директора школи , найважливіші люди і урочисте нагородження.

Виступили тут й наймолодші учні школи. "

Аби підтримати молодих музикантів - за лаштунками викладачі, зауважують: нині молодь не тільки розумна, а ще й талановита, тому необхідно всіляко розвивати їхні здібності.

Любов Соболевська, викладач теоретичного відділу Полтавської дитячої музичної школи № 1" Діти ж готувалися цілий рік і вийшли витупити,захистити честь рідної, музичної № 1 школи - це для них подія значна "

Полтавська дитяча музична школа № 1 імені Майбороди - найстаріша та найбільша музична школа Полтави. Була відкрита 1 вересня 1938 року на базі дитячої студії при Полтавському музичному училищі. Нині у школі працює сім відділів.