Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
Відбулась 12 звітно-виборна конференція Полтавського регіонального відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Захід.
47

Відбулась 12 звітно-виборна конференція Полтавського регіонального відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Захід.

У Полтаві підбило підсумки своєї діяльності регіональне відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації . Перед початком звітно-виборної конференції її учасники вшанували пам»ять загиблих працівників органів внутрішніх справ, поклавши квіти до меморіалу «Полеглим захисникам правопорядку Полтавщини». Керівник регіонального відділення Олександр Телик зазначив, - асоціація працює над формуванням дружніх стосунків, сприяє налагодженню міжнародної співпраці і культурних зв»язків, а також підтримує обмін професійним досвідом.

ОЛЕКСАНДР ТЕЛИК, голова Полтавського регіонального відділення Міжнародної поліцейської Асоціації
" Головне досягнення ті, що вона об»єднає в собі небайдужих людей - це і діючі офіцери поліції, це і відставники, і ветерани.Ми згідно плану працюємо і по допомозі ветеранам, займаємся гуманітарними питаннями, допомагаєм ветеранам АТО.Були у нас концери і виїзди в шпиталях, де проходять реабілітацію наші бійці"

На конференцію приїхав з Києва і перший міністр внутрішніх справ незалежної України, а нині чинний президент Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Андрій Василишин. Він відзначив найактивніших членів асоціації нагрудними знаками і подяками, а також урочисто привітав зі вступом до лав асоціації новобранців, вручивши посвідчення і жетон міжнародного зразка.

АНДРІЙ ВАСИЛИШИН, генерал внутрішньої служби України
" В цю асоціацію входить 68 країн світу, в нас біля шести тисяч працівників і цивільних людей, які підтримують нашу систему.А переход такий - була міліція, стала поліція, ми спілкуємось, ми дуже раді, що поліцію очолює Князєв.Він розуміє всі питання, які виникають по лінії поліції,Наша взаємодія на користь лозунгу - дружба через службу, служба - через дружбу."

Андрій Василишин - легенда української міліції,- говорять правоохоронці зі стажем. Саме він прийняв Міністерство внутрішніх справ із Радянського Союзу і очолив його в незалежній Україні, доклавши значних зусиль до розбудови правоохоронних органів.

ЮРІЙ СУЛАЄВ, керівник прес-служби ГУНацполіції у Полтавській області
" Зробив дуже багато корисних справ.Дуже багато було збудовано територіальних підрозділів на той час міліції, сьогодні їх використовує поліція.Дуже була зроблена величезна робота в розбудові інфраструктури, пов»язаної з надання послуг поліцейським, зокрема, наша поліклініка з лікарнею також була построєна за підтримки міністра внутрішніх справ."

Нагадаємо, Міжнародна поліцейська асоціація створена 1 січня 1950 року у Великобританії. Має статус постійного представника в ООН та консультативного - у Раді Європи. В Україні вона об»єднує близько шести тисяч працівників правоохоронних органів, силових структур та цивільних.