Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
На засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей обговорили стан закладів відпочинку
95

На засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей обговорили стан закладів відпочинку

На Полтавщині вже готуються до оздоровчого сезону. На засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей обговорили стан закладів, у яких діти будуть відпочивати влітку.

Наталія Шкоденко , заступник начальника Управління у справах сімї, молоді та спорту Полтавської ОДА" Здійснюють комісійно огляд споруд і будівель дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Це триватиме два тижня, це ми називаємо так попередня прийомка і одночасно формуємо графік прийом оздоровчих закладів відпочинку, ця прийомка триватиме з 25травня і закінчиться 16 червня. "

Прийматимуть дітей 27 дитячих закладів , з них 12 - це приватні , 14 -комунальні , 1 державний.

Наталія Шкоденко , заступниця начальника Управління у справах сімї, молоді та спорту Полтавської ОДА" Обласна державна адміністрація і тим органом, який безпосередньо атестує дитячий заклад я можу сказати , що 15 закладів -це вищої категорії , 10-першої і лише п’ять дитячих закладів мають другу категорію, третьої категорії закладів у нас взагалі в області немає. "

Наталія Шкоденко говорить: за 3-5 днів до початку роботи заклад повинен держкомісією бути прийнятий і отримати дозвіл на прийом дітей - це є сигналом того, що цей він відповідає держсоцстандартам оздоровлення та відпочинку.Додає: цьогоріч на оздоровлення дітей з обласного бюджету виділено 16 мільйонів гривень.