Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
Відбулось нагородження лауреатів та переможців конкурсу "Учитель Року 2019".
72

Відбулось нагородження лауреатів та переможців конкурсу "Учитель Року 2019".

Ім*я цьогорічного Учителя року з основ здоров*я відоме! Ним став педагог ЗалІшицької державної гімназії з Тернопільщини Василь Дяків. У професії він майже 30 років. За цей час, говорить, знайшов секрет налагодження контакту з учнями, проте поділитись ним не може, адже це вже йде на підсвідомому рівні, від душі.

Василь Дяків-переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
«Найцінніше те, що діти і я були єдиною командою, командою, яка досягає певної мети, яка була поставлена на наше заняття»«І усвідомлення того, і розуміння того, що вони роблять одну справу це і допомогло, напевно успішно провести урок»

Загалом до фіналу конкурсу пройшло 12 педагогів. Останнім фінальним випробуванням став відкритий урок та презентація. Оцінювало учасників кваліфіковане журі за такими критеріями, як професіоналізм, вміння знайти контакт з учнями та їх реакція на вчителя.

Юрій Бойчук-член журі, проректор з наукової роботи ХНПУ ім. Г.С. Сковороди
«Ми мали оцінити все, структуру уроку, як вчитель дотримується її, як реалізує завдання з підготовки того чи іншого моменту на уроці»«Професійна майстерність, володіння сучасними технологіями, вміння працювати з дітьми це було основне»

Всі учасники отримали відзнаки та дипломи. Обрали на конкурсі також і 2 лауреатів, ними стали вчительки з Запорізької та Кіровоградської областей.