Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Полтавські студенти тестували продукти на якість
453

Полтавські студенти тестували продукти на якість

Який шоколад кращий? Чи співпадає склад продуктів, вказаний на упаковці, з реальним? Відповіді на ці питання шукали студенти Медичної академії. Протягом місця вони досліджували різні продукти харчування аби люди купували якісну їжу. Наприклад, студентка Вікторія Хмара шукала найкорисніший шоколад.

Вікторія Хмара-студентка
«В результаті досліду ми отримали, що зразок№4, Тобто шоколад «Міленіум» відповідає найвищій кількості показників, це хрускіт, край та товщина»«За фізико-хімічими показниками ми дослідили, що зразок№4 також відповідає стандарту» «Соєвого лецитину було найбільше в «Короні» та «Рошені»»

А ось дослідження молока довело, що все ж таки корисніше домашнє.

Владислав Могилевець-студент
«В домашньому молоці і з полиць не виявлено було ні домішок, ні крохмалю, але ж все таки лактози було більше виявлено в домашньому»«І тому на мою думку його краще використовувати для годування дітей».

Досліджуючи плоди природи, студенти довели деякі заморожені овочі та фрукти не втрачають своїх корисних властивостей, наприклад смородина.

Інна Паталах-студентка

«В смородині зберігся вітамін С, навіть став більше, в полуниці також,тому заморожувати можна і їсти в весняний період треба домашнє, заморожувати і їсти».

Перевіряв результати експериментів - відомий телеведучий , експерт з якості продуктів Костянтин Грубич. Говорить, вражений таким бажанням студентів вживати тільки якісну їжу.

Костянтин Грубич-експерт з якості продуктів
«Вони такі натхненні і я від цього отримую кайф»«Медики і їжа воно якось пов*язене, а тут студенти медики оцінюють харчування з метою розказати людям, що треба їсти, а на що треба звернути увагу і взагалі відмовитись від вживання у своєму раціоні»

Загалом студенти перевірили на якість понад 20 різновидів продуктів.