Програма «Життя міста»

У розділі: 13875 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбудеться " Майстерня міста"
375

У Полтаві відбудеться " Майстерня міста"

Щорічний фестиваль «Майстерня міста» цьогоріч вчетверте проходитиме в Полтаві з 30 травня по 2 червня. Про це повідомили на прес-конференції його організатори -представники Інституту розвитку міста та проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Цей урбаністично-культурний проект став дієвою платформою для співпраці та спілкування громадських організацій, ініціатив, ремісників, громадських активістів та міської влади,- зазначалось на прес-конференції.

ІРИНА БРИЖАНЬ, керівник проектного офісу «Інтегрований розвиток міст в Україні» в м.Полтава
"Засновниками цього фестивалю взагалі є Львів На сьогодні «Майстерня міста» приблизно з таким розривом - місяць-два-три проводиться в чотирьох містах України Саме «Майстерня міста» - це площадка, де може зустрічатися влада, громада, бізнес, громадські організації, активні мешканці міста просувають свої ідеї.Кількість відвідувачів постійно зростає."

Тема четвертого фестивалю «Майстерня міста» - розвиток міської інфраструктури. Усі проекти в рамках фестивалю мають бути обов»язково пов»язані із реалізацією запланованих проектів Концепції інтегрованого розвитку міст 2030»,- говорять організатори.

ЮРІЙ ЛЕВЧЕНКО, директор КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради
«Майстерня міста» спрямована сьогодні - це таке неформальне планування тих заходів, які ми можемо в завтрашньому дні перевести в формальне планування, довести це до депутатського корпусу Полтавської міської ради і потім зробити якісь програми, вирішити фінансування, або це грантове фінансування або це із міського бюджету і таким образом ми Полтаву змінюємо.Це якраз та формула, що називаємо інтегрованими змінами, інтегрованим розвитком м.Полтава."

В ході фестивалю передбачається провести відкриті дискусії та круглі столи на теми, актуальні для просторового розвитку інфраструктури міста, а також популяризувати енергоефективний транспорт у місті та велорух, обговорити новаторські ідеї щодо покращення громадського простору, цікаві рішення та пропозиції урбаністів, архітекторів,- розповідають організатори.

ІРИНА ПИВОВАР, співробітник проектного офісу «Інтегрований розвиток міст в Україні» в м.Полтава
"Дуже важливо, щоб це не просто, що ми помалювали, поклеїли, розбіглися.Це має бути щось дуже змістовне не тільки для дітей, які прийшли,та їх батьки, а так, щоб кожен, хто йшов повз, міг долучитися.Тобто якщо це дитячий захід,він має бути комплексний."

Організатори фестивалю поки що не визначилися з місцем проведення «Майстерні міста», але більшість учасників прес-коференції проголосували за розміщення локацій на Театральній площі. Останній день подачі заявок на участь у фестивалі - 22 квітня.