Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
У Полтаві демонтували незаконно встановлені споруди
274

У Полтаві демонтували незаконно встановлені споруди

У Полтаві демонтували незаконно встановлені споруди по вулиці Великотирнівській 30 , Героїв Сталінграда , а також по провулку Матросова. Начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог говорить: відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті , демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення , недотримання вимог паспорту прив'язки та у вИпадку закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Антон Тонконог, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста 
"Власника цього кіоску попереджали, вручали припис, але людина ігнорує приписи які -не будь вимоги і я так розумію, що на сьогоднішній момент йому цей кіоск не потрібен"

Дані конструкції після демонтажу зберігатимуться на КАТП-1628. Якщо власник захоче її забрати, повинен буде відшкодувати кошти, витрачені на демонтаж з бюджету міста,-додає Антон Тонконог.

Антон Тонконог, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста 
"На сьогоднішній момент вже звернулися приватні особи до КАТП, які готові відшкодувати збитки, які нанесені внаслідок демонтажу і їм буде виставлений рахунок , які затрачені кошти на демонтаж і потім ці кіоски будуть їм видані."

Демонтують споруди задля того, щоб не спотворювати архітектуру міста .