Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
Відбувся конкурс краси і талантів "Пара Бест-2019".
646

Відбувся конкурс краси і талантів "Пара Бест-2019".

У Полтаві 7-й рік поспіль проходить конкурс краси і талантів ПараБест. 9 найкращих пар з технікумів ти коледжів міста змагаються за звання містер та міс ПараБест-2019.
Цьогорічна тема конкурсу – «Шукайте жінку». Він присвячений відомим артисткам, письменницям, науковцям та сучасним леді. Відбулося дійство у палаці дозвілля «Листопад». Перед входом гостей зустрічають живі скульптури, на східцях роздають бутоньєрки всім пані, у фойє діють фотолокації.Організатори – полтавський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила: цей конкурс став своєрідним стартовим майданчиком для самореалізації молоді.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Найкраща пара навчального закладу визначаються за бажанням самих студентів і творчою групою. Цю пару представляють для підготування. 2 місяці проходе підготовка до цього заходу і потім відбувається уже свято. ПараБест зрозуміло, що це краща пара. Але мені здається, що свято краси, юності, свято мрій, бажань, воно завжди є, не зважаючи на те, це перше буде місце, чи не перше.»

Кожна пара демонструє свої таланти у 4-х епізодах. Це конкурс «Увага жінка!» - танцювальна постановка та представлення. Головне випробування має назву – «Історія відомої жінки». Учасники у парі показують творчий номер, демонструючи свої таланти та здібності.
Далі конкурс «Шалене весілля». Це групова танцювальна постановка та останній вихід дефіле – «Жінка –зірка».
І нарешті довгоочікуваний момент – оголошення переможців.
Друге місце другий рік поспіль посіла пара з Комерційного технікуму під №8 Діана та Іван.

Діана Котляр та Ігор Соловей, пара №8, Комерційний технікум
«Ми сподівались, що у цьому році буде трішки інакше. Перемога, але так склались зірки, напевно. Едіт Піаф. Здалося, що ця історія була виграшно дивилась зі сцени, було цікаво розповісти її людям. Напевно, ми донесли це.» 

Улюбленцями глядацьких симпатій та журі стали Пара №6 Єлизавета та Володимир. Вони навчаються у аграрно-економічному коледжі. Вони ж вибороли перемогу і стали містером та міс ПараБест-2019.

Єлизавета Ляскало та Стешенко Володимир, пара №6, аграрно-економічний коледж ПДАА
«У нас вірили наші одногрупники, наші студенти, наші друзі, наші батьки, наші родичі. Всі нас підтримували, саме завжди цьому нам вдалося отримати приз глядацьких симпатій та містер та міс ПараБест. Працювали 3 рази на тиждень, було різне. Були і сльози, все було, але ми все перемогти і що маємо, те маємо.» 

Конкурсні виступи пар супроводжувались вокальними та танцювальними номерами кращих колективів міста.
Усі пари-учасники отримали подарунки від партнерів конкурсу. Особливий подарунок усі учасники отримали від міської влади. Невдовзі вони відвідають аквапарк «Джунглі», що у м. Харкові.