Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Пройшла перевірка на відповідність нормам літніх майданчиків по вулиці Соборності
135

Пройшла перевірка на відповідність нормам літніх майданчиків по вулиці Соборності

Комісія з тимчасових споруд перевірила відповідність нормам літніх майданчиків по вулиці Соборності. У березні цього члени комісії оголосили підприємцям правила, яких потрібно дотримуватись. Проте, дехто вимогами знехтував та встановив торішні літні майданчики, - говорить голова комісії Тетяна Юрченко.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови
 «Є порушники, яким буде надано припис із рекомендацією та нормами та строками, термінами переоблаштування та приведення до того вигляду, який був наданий першочергово тими підприємцями в графічних матеріалах.» 

Літні майданчики кафе, барів та ресторанів не повинні заважати тим, хто гуляє містом, - це основний критерій відповідності нормам. У ході перевірки деяким підприємцям подякували за співпрацю з місцевою владою.
 «Вважаю це прикладом відповідності та відповідальності.» 

Проте, дехто з власників закладів отримав приписи. Найбільше спільних зауважень - з приводу громіздкості конструкцій, наявності парканів, бокового перекриття та незручності пандусів. Недопустимим порушенням члени комісії вважають наявність вікон та дверей у літніх майданчиках.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови
«Чому такий громіздкий цей піддон? Чому він такий здоровий?»
 «Це не тільки моя думка, це думка громади. І тому наступного року такої великої конструкції не буде однозначно.» 

Члени комісії з тимчасових споруд запевняють, якщо підприємці не реагуватимуть на приписи, то порушуватимуть питання про скасування дозволів на розміщення літніх майданчиків наступного року.