Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
У Полтавському краєзнавчому музеї  презентували фотовиставку «На рубежах мужності».
61

У Полтавському краєзнавчому музеї презентували фотовиставку «На рубежах мужності».

На підтримку учасників операції об’єднаних сил та українських військовополонених моряків у Полтавському краєзнавчому музеї презентували фотовиставку «На рубежах мужності».Світлини робили волонтери Олександр Маматов та Євген Швабов. Експонується вона регіонами України.Організатор фотовиставки у Полтаві - Іван Якушев . Говорить: хочуть показати умови, побут та ті місця, де знаходяться наші захисники.

Іван Якушев, організатор фотовиставки "Життя воїнів, буденне, хтось з котиком , хтось з собачкою. Зі всієї України, хтось в Широкіно був і під Маріуполем .   Щоб вони знали , щоб люди діти знали, що життя продовжується навколо , всі ми люди і ми всі за Перемогу".

Також на світлинах військові будні , хвилини зустрічей та спілкування воїнів з волонтерами. На заході і ветерани Другої Світової війни. Говорять: важливо , щоб полтавці знали своїх героїв. Валентин Пальков у минулому підполковник та авіатор.Говорить: не хоче, щоб повторювалися події, які вже були.


Валентин Пальков, підполковник , авіатор "Утром уже бомбили немцы бомбили Киев , как вроде бы все замолкло тишина такая , даже птички не летали , как все чувствовали , что на нас надвинулось такое горе как война.Потом начался призыв в армию , весь народ поднялся для защити своей родины и почему-то так весь народ объединился в нашей стране так, потому что они увидели , что эта война несет только зло. "


Відвідувачі зазначають: ці світлини повинні експонуватися і надалі, щоб народ бачив нелегкі будні воїнів Збройних Сил України та інших військових формувань , які нині захищають Україну та несуть військову службу .