Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
У селищі Лісок вшановували пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війні
242

У селищі Лісок вшановували пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війні

У селищі Лісок вшановували пам'ять загиблих воїнів у Другій світовій війні. На урочистості завітали мешканці , щоб згадати рідних .

Наталія Перцюх, місцева "Наші діди , прадіди , наші батьки полягли не просто так , а за наше майбутнє , за нашу свободу ."

Людмила Штепа, місцева "Ветеранів залишилось дуже мало і добре, що люди приходять шанують їх, концерт невеличкий школа дає, місцеві аматори. "

Голова селищного комітету селища Лісок Зінаїда Абакумова говорить: вчинки , що зробили ветерани - героїчні, тому потрібно пам'ятати про ці подіїї та завдячувати їм.

Зінаїда Абакумова, голова селищного комітету с.Лісок "На жаль, ветерани покидають нас і йдуть у вічність , а важливо дійсно, щоб наступне покоління пам’ятало подвиг тих людей, які загинули, захищаючи світові цінності. "

Команда Андрія Матковського робить все можливо, щоб пам'ять про героїв ніколи не згасала. Депутат Полтавської міської ради Володимир Корчака впевнений такі заходи потрібно проводити.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради " Це була найстрашніша війна в історії людства , але ми пам’ятаємо , якою ціною давалася перемога. Україна втратила понад сім мільйонів своїх синів та дочок. Ми виховуємо підростаюче покоління , буде сьогодні дуже багато дітей, які прийдуть покласти квіти , які будуть декламувати вірші , які будуть учасниками покладання і на прикладі , на героїзмі наших прадідів , дідів ми виховуємо підростаюче покоління. "

Дев’яносто чотири роки ветерану Другої світової війни, єдиного захисника, свідка тих подій, який проживає у селищі -Федіру Григоровичу . Він, будучи 17-річним юнаком, потрапив на фронт. Говорить: згадує ті часи із сльозами на очах.

Федор Кондратенко, ветеран "Три месяца провоевал и меня тяжело ранили , попал в госпиталь.Попал в парашютный батальон . Был парашютистам там , нас учили очень многому , учили стрелять с любого вида оружия , взрывать , в общем готовили нас и даже альпинизма учили. "

" Не згасає пам ять про тих , хто віддав своє життя і захистив нашу рідну землю.

Учасниця урочистостей і пані Олена. Говорить: історію потрібно знати та пам ятати, адже завдяки ветеранам ми маємо можливість жити.

Олена Говорова, учасниця концерту та покладання "Не пам ятаючи минуле ми не маємо майбутнього. Я думаю, що це дуже важливі і розумні слова , тому людина має знати, що історія розвиваєтьс по спіралі і якщо ти десь не проаналізував ситуацію життєву і не тільки свою , а й всієї країни, всього світу ти робиш ту ж саму помилку . "

Мешканці поклали квіти до обеліска загиблим односельцям. Пам'ятнику вже більше п’ятдесяти років та місцеві підтримують його в належному стані.