Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
Полтавському 16 окремому мотопіхотному батальйону виповнилось 5 років
193

Полтавському 16 окремому мотопіхотному батальйону виповнилось 5 років

Полтавський 16-й окремий мотопіхотний батальйон святкує своє 5-річчя. Історія формування батальйону почалась 28 квітня 2014 року. Першим місцем його розташування, стала територія 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку в структурі Збройних сил України. Стояв у витоків батальйону і Руслан Цішковський. Згадує, тоді разом з ним прийшло майже 1000 добровольців.

Руслан Цішковський-колишній солдат 16 ОМПБ

«Добровольців тоді дуже багато було, можна сказати, що кожен 5-й йшов добровільно, я також вирішив і пішов»«Батальйон був сильний такий, командир грамотний був підготовлений, знає як особовим складом керувати, не допустив, щоб люди гинули, у нас, здається, тільки 4-5 чоловік загинуло»

16 батальйон боронив кордони Харкова, Луганщини, Придністров*я та Одеси. За свої численні заслуги, він ввійшов до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Олег Громадський-полковник у відставці

«в 15 році, коли я його прийняв, ми почали його утяжиляти, важкою артилерією, міномети, ми вели бої за Авдіївську промзону»«2 роки поспіль батальйон займав перші місця в Збройних силах України, як самий боєздатний мотопіхотний батальйон»

З нагоди ювілею, на фасаді казарми, де формувався батальйон, відкрили пам*ятну дошку , а ще організували фотовиставку. Крім того на плацу урочисто нагородили солдатів за їх мужність перед Батьківщиною