Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
П`ятий день у Полтаві - транспортний колапс. Коли повернуться маршрутки?
1524

П`ятий день у Полтаві - транспортний колапс. Коли повернуться маршрутки?

Уже п*ятий день у Полтаві триває транспортний колапс. Перевізники у цій проблемі звинувачують Олександра Шамоту. У своїй петиції до полтавських жителів, вони наголошують, що остаточно у безвихідь їх загнав саме секретар міської ради. Нагадаємо на засіданні постійної депутатської комісії представники СДП єдині, хто не підтримали підвищення тарифної плати за проїзд. Олександр Шамота та його однопартійці сьогодні пропонують відмовитись від приватних перевізників та перейти виключно на комунальний транспорт. Те що зараз відбувається у місті з транспортом, говорить Андрій Матковський- це ганьба і неподобство. Причина цьому, він вбачає - популізм та безвідповідальність секретаря міської ради.

Андрій Матковський депутат міської ради 06924
«Те, що пропонує Олександр Шамота та представники його партії - це само піар і некомпетентність його як керівника. Чому? Тому що програма розвитку комунального транспорта вже прийнята депутатами міської ради і відповідно до цієї програми місто закупить 30 новеньких автобусів і 40 тролейбусів. А по-друге для нормальної роботи транспорта місту потрібно 300 нових автобусів, тобто в десять разів більше. І місто може це зробити за 3-4 роки, тому що в бюджеті міста немає мільярда гривень, щоб одночасно закупити цю техніку.»

«Скажіть будь ласка готові полтавці 3 роки чекати і жити в такому хаосі?»

Щоб знайти компроміс із перевізниками депутати міської ради ініціювали проведення позачергової сесії, де будуть вирішувати проблему транспорту. Андрій Матковський підкреслив - проблему варто вирішувати, а не ховати голову у пісок.