Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
У Палаці дозвілля «Листопад» відбулося нагородження переможців конкурсу «Учитель року»
637

У Палаці дозвілля «Листопад» відбулося нагородження переможців конкурсу «Учитель року»

«Зірковий рейс»-2019 - під такою назвою у Палаці дозвілля «Листопад» відбулося свято нагородження переможців конкурсу «Учитель року», предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук, а також фахових конкурсів. Учениця 11 класу гімназії №17 Ольга Дуденко перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури і на фінальному етапі МАНу в секції «українська література і на обласному етапі МАНу в секції «журналістика». Каже, конкурси допомогли їй відповідальніше ставитися до вивчення української мови та літератури і допомогли відкрити в неї творчі здібності та наукові.

ОЛЬГА ДУДЕНКО, учениця 11 класу
" Ти можеш в принципі робити такі відкриття, який до тебе ніхто не робив.Тобто ти можеш аналізувати тексти, ти можеш працювати з численною кількістю інформації.Тобто це такий предмет, який потребує уваги."

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів - це різновид інтелектуальних змагань, покликаний зацікавити учнівську молодь до вивчення окремих предметів,- вважає начальник управління освіти Юрій Матвієнко

ЮРІЙ МАТВІЄНКО, начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому
" Можемо говорити про те, що Полтава в цьому році про себе заявила дуже гучно і дуже впевнено.Безумовно, це є результат роботи неоднорічної, це є результат багаторічної праці і учнів, і, звичайно, педагогів.Але я впевнений, що в подальшому результати будуть тільки зростати, потужність буде лише збільшуватися."

До когорти нагороджених потрапила і вчитель української мови та літератури гімназії №6 Ірина Гайдук. Її вихованці щороку беруть участь у престижних конкурсах та олімпіадах і отримують тільки призові місця.

ІРИНА ГАЙДУК, вчитель української мови та літератури
" Найперше, щоб любили мову.І дуже люблю, коли грамотно говорять.Приавльно, виразно. І знаєте, через слово, казав Сухомлинський, можна достукатись до будь-якого серця. "

Завжди із вдячністю згадує своїх недавніх вчителів і депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. На його думку, перемога в олімпіадах загартовує учнів і відкриває їм нові горизонти до удосконалення своїх знань в майбутньому.
ОЛЕКСАНДР ГЛАЗОВ, депутат Полтавської міської ради
" Велику долю навіть в моєму житті зіграла саме майстерність вчителя донести зацікавити, пояснити.Тому що хтось каже, що є непотрібні предмети, насправді в житті може знадобитись все що завгодно.І ми не знаємо, де ми будемо через 10, 20 років. Цей конкурс - це дяка для тих людей, які не стоять на місці, а роблять більше, ніж необхідно. Вони витрачають більше свого власного часу і ми вдячні кожному, хто за покликом створює неможливе.І сьогодні ми вручимо подяки за те, що вони проробили цю велику роботу."

На думку провідних ректорів вишів, серед нагороджених є майбутні академіки, дослідники, першовідкривачі, творці, які складуть наукову еліту України.

ОЛЕКСІЙ НЕСТУЛЯ, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
" Навіть підвищені вчительські зарплати у школах залишилися лише люди, які прийшли туди за покликанням.І я просто низько схиляюся перед ними , тому що вони роблять справу надзвичайної ваги. А діти, які приходять до нас, - це сучасні, креативні, вони відрізняються від західноєвропейських, але в кращу сторону."

ВОЛОДИМИР ОНИЩЕНКО, ректор Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка
" Останніми роками підвищується рівень підготовки молоді із занять науковою роботою. І нам надзвичайно приємно, щоб ці талановиті, молоді люди ставали студентами Полтавських вишів.Тому що той величезний інноваційний науковий потенціал, який є в полтавських школах, це якраз та складова успіху, подальшого розвитку нашої держави."

802 нагороди учителям та викладачам, учням шкіл та студентам ПТУ урочисто вручила заступник міського голови Людмила Бойченко. Для цього з місцевого бюджету було виділено майже 1 мільйон 300 тисяч гривень.

ЛЮДМИЛА БОЙЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
" Свято, яке пройде, воно має і підтримку цих дітей, які протягом навчального року і викладачі працювати для здобуття таких перемог.І як мотивація, для того, щоб стимулювати в подальшому займатися науковою діяльністю."

Окрасою свята стали виступи кращих художніх колективів - вокальної студії палацу дитячої та юнацької творчості, хореографічних колективів дев»ятої, 31-ї та 34-ї шкіл, вокальних ансамблів 16-го та 32-го навчальних закладів.