Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Квест для заступників директорів шкіл пройшов у 22-й школі
234

Квест для заступників директорів шкіл пройшов у 22-й школі

У Полтаві провели інтелектуальний квест для заступників директорів з виховної роботи. Це презентація інноваційної форми методичної роботи. На різних локаціях охочі з всіх шкіл Полтави мали змогу продемонструвати свої таланти та здібності. Проходила гра у школі №22. На відкриття квесту завітали представники влади. Депутат міської ради Андрій Матковський та заступник міського голови Людмила Бойченко.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 «Взяти участь у квесті - це значить відчувати себе сучасним і рухатися у ногу з часом. І щоб пропонувати дітям якісь сучасні нові форми, кожен заступник повинен цьому навчити вчителя і спробувати на собі. Цікаво це, складно це, скільки часу витрачає, яких зусиль?» 

На подвір`ї діяли 7 локацій. Кожна з них передбачає виконання креативного завдання для команд. Одна з таких - майстерня «Арт-шторм». Тут учасникам довелось малювати.

Наталія Северенчук, методист міського методичного кабінету управління освіти
 «Коли до нас підходе команда, вони отримують кожен індивідуальне завдання, але завдання таке, що не спілкуючись у команді між собою вони повинні на аркуші ватнама відтворити ідеальну школу.» 

Учасники команд говорить, - зараз діти швидко ростуть та підходи до їх навчання змінюються. Хоч і на папері, проте, спільно будують нову українську школу.

Юрій Сиволап, учасник квесту, капітан команди
 «Спілкування в колективі, з колегами набагато продуктивніше і активний спосіб проведення вільного часу на роботі спонукає розвиватися, вдосконалюватися і шукати свої резерви для майбутнього, щоб виховувати підростаюче покоління.»

Нова українська школа - це своєрідний виклик для вчителів. Такі квести проводять для навчання та адаптації педагогічних колективів до вимог часу.

Лариса Буличива, учасниця квесту
 «У нас пройшло дуже багато масових заходів саме для заступників з виховної роботи, заходів із навчання. Навчання роботи із дітьми, навчання роботи у колективі.» 
«Дуже цікаво, працюємо в команді, знаємо один одного, працюємо не один рік. Бажаю успіху усім нашим колегам.» 

Заступники директорів з виховної роботи, після проходження квесту, ділитимуться надбаним досвідом з вчителями своїх шкіл.