Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
У Полтаві вручили премію імені Панаса Мирного
145

У Полтаві вручили премію імені Панаса Мирного

170 років минуло від дня народження Панаса Мирного. З 1999 року До цього дня проходить обласна церемонія нагородження лауреатів премії імені письменника. З часу заснування нею відзначено понад 100 громадян та 8 творчих колективів - за визначні успіхи в галузі культури. Заслужена працівниця культури України Валентина Вождаєнко наголосила - усі роботи лауреатів є вагомим внеском у національно-культурне відродження нашої держави.

Валентина Вождаєнко директор департаменту культури і туризму полтавської ОДА 
«Це ще раз пошанування наших відомих митців Полтавщини.»
«Кожна людина, яка пише, співає, займається краєзнавством, працює на царині культури і мистецтва- для неї це знакова премія. І коли навіть оголошують людей, які стали лауреатами премії, то вони потів підкреслюють гордо, що це є лауреат обласної премії, тобто велике гарне полтавське визнання.»

Лауреатами премії цього року стали Тетяна Кльотка, Валентина Матущак, Микола Грибан, Наталія Свиридюк, Ніна Третяк та Гліб Кудряшов. Пан Гліб отримав премію у номінації «Журналістика, публіцистика» за книгу «Любове ніжна моя, не відлітай». Ділиться - у книзі публіцистичні нариси, статті, діалоги та спогади про його улюблену співачку -- Раїсу Кириченко.
Гліб Кудряшов лауреат премії ім. Панаса Мирного
«Я працював над книгою понад 10 літ. А загалом про життя і творчість Раїси Опанасівни я досліджую вже майже двадцять літ, тому це дуже приємно, дуже почесно, коли працюєш на пошану пам*яті славетних краян,а потім твою роботу поціновують і ще й ти здобуваєш премію, яка також носить ім.*я нашого славетного земляка Панаса Мирного. Це зобов*язує до великої роботи, до наступних певних кроків.»

Усім лауреатам премії присвоєно і грошову винагороду у розмірі п*ять тисяч гривень.