Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Делегація з Кіровоградщини завітала до Полтави
115

Делегація з Кіровоградщини завітала до Полтави

Делегація з Кіровоградщини завітала до Полтави. Її зустрічали у стінах облдержадміністрації. Серед гостей голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Олександр Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної ради
 «У складі делегації у нас сидять всі медики, всі керівники відділенням чи то лікувальним закладом. А точніше у нас установи, як уже і ви перейшли на некомерційні підприємства. Нам вдалося перейти з малими втратами фінансовими.» 

Делегація перебуває на Полтавщині, аби вивчити досвід нашої області у питанні реформування охорони здоров`я. Гості планують познайомитись з роботою обласних комунальних закладів. А також з впровадженням пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
 «Дуже приємно, що саме Полтавську область обрали наші колеги, для того, щоб здійснити таку робочу ознайомлюючу поїздку. У нас абсолютно така робоча співпраця з органами місцевого самоврядування і виконавчою гілкою і в рамках комісії, тут присутні члени комісії Полтавської обласної ради.» 

Тимчасово виконувач обов`язків голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий говорить, - у галузі охорони здоров`я Полтавщині є чим пишатися.

Роман Товстий, тимчасово виконувач обов`язків голови Полтавської ОДА
 «Дуже приємно те, що ми можемо пишатися, ми являємося учасниками всіх грандів світових, майже всіх, які стосуються медицини. тут чітко є чим поділитися як готувати правильно ці програми як отримувати у них так звану перемогу і як отримувати кошти міжнародні.» 

Гості з Кіровоградщини у рамках візиту планують відвідати обласну клінічну лікарню імені Скріфосовського, клінічний кардіодиспансер та центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.