Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
У селищах Новобудова та Рибці наводять лад депутати Полтавської міської ради
188

У селищах Новобудова та Рибці наводять лад депутати Полтавської міської ради

У селищах Новобудова та Рибці наводять лад депутати Полтавської міської ради , представники команди Андрія Матковського. Місцеві сіл говорять : справді ці зони потребували освітлення , так як користуються попитом . Представники команди Андрія Матковського зазначають : роблять усе можливе для комфорту місцевих.

Юлія Мєлкумова, депутат Полтавської міської ради "Це вулиця Сортувальна , де саме більше ходять людей і йдуть на вулицю Сакко , де йдуть маршрутки, автобуси і це дуже прохідне місце, яке потребує . щоб приділили увагу.  Зараз встановлюється чотирі опори , чотирі, далі будемо працювати далі , бо за численними зверненнями цього селища. "

Віталій Павлій, депутат Полтавської міської ради " Це проблема, коли по тій темряві йдуть люди , як ввечері і зранку, на роботу , це досить важливо , а головне безпечно , тому ми до цього йдемо , наступним етапом буде покриття . "

Проходить неосвітленою вулицею і Апрес Адамян.
Апрес Адамян, місцевий " Вот эта улица у нас очень опасная : тут машины ходят , света нет, здесь аварийная система.Наш голова комитета обратился от нашего имени , от имени наших жителей обратился, чтобы сделали свет к Андрею Матковскому , Юлии Мелкумовой , спасибо им. "

Більше тридцяти років у селищі Новобудова живе Лариса Демеля. Говорить: нарешті тут буде комфортно і зручно .

Лариса Демеля, місцева "По-перше, все буде видно , видно і транспорт , особливо - це важливо для зими , коли вже рано починає темніти і видно буде дітям , а діти йдуть як раз зі школи і з садочку забирають і звісно -це дуже важливо. Ми задоволені. "

З онучкою постійно гуляє тут пан Олексій. Говорить: радує те, що звернулися з проханням встановити ліхтарі до представників команди Матковського , вони пообіцяли- зробили. Додає: проблема існувала , оскільки багато людей через цю ділянку ходять на роботу .

Олексій Степанов, місцевий " І з роботи і на роботу люди йдуть. Видно буде і транспорт краще , особливо, водіям пішоходів , забезпечить безпечний прохід по дорозі.  Виходимо увечері перед сном , звичайно, тепер буде набагато краще , буде освітлення і приємніше буде гуляти з онучкою. "

Представники команди Адрія Матковського зазначають : наводити лад будуть і надалі.