Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Конкурс «Майданс» пройшов у спеціалізованій школі №3
115

Конкурс «Майданс» пройшов у спеціалізованій школі №3

Танцювальний флешмоб традиційно пройшов у школі №3. Там щороку учні всіх класів змагаються за першість. Конкурс має назву «Майданс».

Ірина Гринь, директор Полтавської спеціалізованої школи №3
 «Діти можуть показати себе не тільки у знаннях, як це буває на уроках, а й у творчості. Ці конкурси звісно згуртовують дітей, дають можливість проявитися. Тому я вважаю, що наші традиції, які має спеціалізована школа №3 далі будуть продовжуватися у 3-му ліцеї, який розпочне діяльність з вересня місяця наступного року.» 

Учні старших та середніх класів змагаються у старшій віковій категорії, а початкової школи - у молодшій. Оцінюють їх трішки по-різному, - зізнається один з членів журі Деник Корішко.

Денис Корішко, член журі
 «Оцінюється виконавська майстерність, художній задум. Наскільки масово це - згуртованість, синхронність, але на мій погляд головне не ті рухи, які вони виконують і як виконують, а щоб це була спільна ідея, згуртованість колективу.» 

Мисливці за привидами, шкільні хулігани, джунглі на сплять та інші. Задум танців різної тематири. Школярі розповідають, - підготовка до виступу зблизила колектив.

 «Ми наче були у джунглях і ми прокидались рано вранці і ми не хотіли вставати. А наш головний лев нас піднімав.» 

 «Ми готувалися, костюми дуже довго підбирали, хотіли, щоб всім сподобалося. Я хочу виступати ще, щоб проводили такі виступи кожен рік.» 

 «У нас був танець шкільні хулігани»
«Це як діти прогулюють школу, щось типу такого.» 

Кожен клас - переможець . Адже для кожного - власна номінація. За це - подарунки. Учні 2-а класу вибороли титул у номінації глядацькі симпатії.

Мілоліка Макаренко, учениця 2-А класу школи №3
 «Ми готувались цілий місяць і у нас дуже круто вийде.» 
 «Ми налаштовані перемагати і ми віримо у свою перемогу.»  

Арсеній Прядко, учень 2-А класу школи №3
 «Наш танець він веселий, щоб всі посміхалися і щоб до них не доходили погані емоції.» 

Танцювальний флешмоб «Майданс» планують проводити і наступного року.