Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
У Полтаві продовжують демонаж незаконних тимчасових споруд.
104

У Полтаві продовжують демонаж незаконних тимчасових споруд.

У Полтаві продовжують демонаж незаконних тимчасових споруд. Інспекція по контролю за благоустроєм цього разу розібрала літній майданчик «Монтани», встановлений без відповідних дозвільних документів.

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії з розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності " Ми неодноразово намагалися домовитися для самостійного демонтажу . Ми надавали можливість, ми надали можливість підприємцю ознайомитись з ти м приписом , але навіть після вручення припису нашого останнього візиту ситуація не змінилася. "

Закінчився паспорт прив’язки на розміщення цього літнього майданчика ще 30 вересня 2018 року, а дозвіл на його продовження ФОП Вікторії Малайчук не видали. Тож підприємиця мала демонтувати, але не зробила цього.

Антон Тонконог,начальник інспекції по контролю за благоустроєм " В березні місяці цього року було прийняте рішення на демонтаж даної споруди і цим наслідком є сьогоднішня наша робота.  Вони повідомлені , неодноразово приписи їм повідомлялись телефоном , відправлялись моїми працівниками на вайбер листи. "

У період з березня по травень представники Інспекції вручили власниці не один припис та усі були проігноровані. Останній припис на демонтаж власниці вручили 6 травня, коли комісія з тимчасових споруд інспектувала літні майданчики в місті. Згідно з ним тимчасову споруду мали демонтували до 16 травня. Та цього не зробили. Внаслідок- Інспекція здійснила це примусово. Ліній майданчик буде переданий на зберігання до комунального підприємства КАТП-1628.