Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Футбольне поле зі штучним покриттям відкрили на території 26 загальноосвітньої школи
155

Футбольне поле зі штучним покриттям відкрили на території 26 загальноосвітньої школи

На території Полтавської загальноосвітньої школи № 26 почав функціонувати новий, сучасний спортивний майданчик. Робочу нараду на місці новозбудованого поля провели депутати міської ради спільно з представниками області.
Сам майданчик встелений газоном зі штучним покриттям і обгороджений захисною сіткою для безпеки самих школярів. Директор школи Наталія Ганжа задоволена появою нового майданчика, адже школа налічує чималу кількість учнів й уроки фізкультури часто доводиться проводити чотирьом класам одночасно. Каже: будь-яка школа мріє про такий спортивний об’єкт.

Наталія Ганжа - директор ЗШ №26
"Відкриття подібного майданчика - це зручно, це популяризація здорового способу життя. І навіть вчителі фізкультури говорять, що покращилася ситуація з формою."
Слова директорки підтверджує і вчитель фізичного виховання Олександр Кіреня.

Олександр Кіреня - вчитель методист ЗШ № 26
Коли починалося будівництво діти запитували: а коли ми вже почнемо тут грати? Збільшився відсоток дітей, які не дуже хотіли йти, але зараз запитують: коли ми займатимемося на новому полі.
Учень 7-Г класу Давид Захаров вже встиг випробувати майданчик та поділився враженнями.

Давид Захаров - учень 7-Г класу ЗШ № 26

Це поле краще. Тут трава краще.
Воно менш травмонебезпечне і тут якщо упав - не буде ніяких травм.
Сам майданчик - результат співпраці міської та обласної влади, оскільки будували його спільними фінансовими зусиллями говорить начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Буцький. Про проект розповідає.

Олександр Буцький - начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської ОДА

"Система діє наступним чином. Міський орган місцевого самоврядування дає половину фінансування, також держава дає половину. Загальна сума проекту - 1,5 мільйони. "

Депутат міської ради Андрій Матковський зауважив: цьогоріч майже третину міського бюджету спрямовано на галузь освіти, в рамках цього, попіклувалися депутати про розвиток фізичної культури серед школярів, спрямувавши кошти на спорудження ось таких майданчиків.

Андрій - Матковський - депутат міської ради
"Ми ставимо перед собою завдання, щоб у кожній полтавській школі були створені так самі умови для заняття спортом."
Про важливість таких спортивних споруд додає
Андрій Матковський - депутат міської ради
"Ці поля, які є під відкритим небом - вже не відповідають ні часу, ні завданням. Дуже приємно, що існують такі сучасні уроки фізкультури, а спортом має бути модно займатися, для цього маємо створити модні, сучасні, європейські умови."
Це вже другий майданчик, який запрацював цієї весни у Полтаві, але не останній говорить депутат міської ради, голова профільної депутатської комісії, а також голова федерації футболу міста Полатва Олександр Кудацький.
Олександр Кудацький - депутат міської ради, голова профільної депутатської комісії

"На цей рік запланована ще 17 школа, добігають до кінця процедурні моменти у 5 школі,спортінтернат. Ц еще один штрих для розвитку матеріально-технічної бази, для розвитку спорту.

Загалом у місті функціонує вже п'ять подібних майданчиків на території шкіл "