Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
В спеціалізованій школі №3 відбулося свято «Гордість школи».
113

В спеціалізованій школі №3 відбулося свято «Гордість школи».

Традиційно в Полтавській спеціалізованій школі №3 проводиться свято «Гордість школи». Цьогоріч на ньому вшанували кращих учнів, які посіли призові місця в міських, обласних, всеукраїнських олімпіадах з різних предметів. Учні здобули успіхи в чотирьох номінаціях: «Юні науковці», «Знавці іноземних мов», «Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України». Випускник школи Данило Бесарабов продемонстрував найкращі знання на Всеукраїнській олімпіаді з історії та конкурсі Малої Академії наук.

ДАНИЛО БЕСАРАБОВ, учень 11 класу
"Власне, в олімпіадах я беру участь з 9 класу.Саме завдяки підтримці вчителів, саме завдяки допомозі батьківській, вчительській і неабияким старанням власним можна досягти результатів на всеукраїнському етапі МАНа або олімпіади. "

На святі «Гордість школи» 296 учнів отримали грамоти за певні досягнення протягом навчального року. Серед них і представниці учнівського самоврядування Анастасія Логінова та Вероніка Матвієнко.

АНАСТАСІЯ ЛОГІНОВА, ВЕРОНІКА МАТВІЄНКО, представниці учнівського самоврядування СШ №3
" Наші батьки кажуть, що деяких дітей потрібно змушувати йти до школи. Але насправді в нас зовсім інша ситуація. Нас просто не витягнеш звідси.І напевно, дуже класно те, що однією з найголовніших особливостей нашої школи є те, що взаємини між учнями та вчителями не такі, як в інших школах.І це по суті можна назвати гордістю нашої школи, оскільки ми цим пишаємося."

На сцені - кращі учні школи, а в залі - їхні батьки, які горді з того, що їхні діти навчаються саме в цьому закладі, де освітній процес відбувається на високому професійному рівні.

АНТОНІНА РАДЧЕНКО, мама учениці 9 класу СШ №3
"Перш за все я завжди говорю своїй дитині: ти ходиш в школу за двома речами - перше - це навчання, друге - це спілкування, дружба. Третя школа дає колосальний простір для розвитку, коли розцвітає особистість, розцвітає навички спілкування щирого, сміливого, гарного. Тому я дуже вдячна школі за атмосферу, яка дає гармонійний розвиток."
А ще цьогоріч вперше в школі відбувся конкурс «Кращий клас року»- розповідає директорка Ірина Гринь. Протягом року члени журі перевіряли як поведінку, навчання, активність дітей в позашкільному житті, так і участь в різноманітних олімпіадах та конкурсах.

ІРИНА ГРИНЬ, директор Полтавської спеціалізованої школи №3
" Цього року ми нагороджуємо на «Гордості школи» кращі класи, які за висновками членів журі набув звання «Кращий клас року».Він буде нагороджений поїздкою в Харків, в парк Фельдмана.А клас, який здобув друге місце піде в Полтавський «лазертаг» на розваги. 5к клас здобув перемогу «Кращий клас року». А 9к здобув друге місце."

Учнів-членів Малої академії наук привітав її президент, ректор Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка Володимир Онищенко. Він високо оцінив освітню підготовку як юніорів, так і старшокласників школи №3.

ВОЛОДИМИР ОНИЩЕНКО, ректор ПолНТУ
" Якщо дитина ще зі шкільної парти займається науково-дослідницькою роботою, це великі перспективи потім під час навчання в університеті і сподіваюся - це майбутня наукова еліта нашої країни."

На святі «Гордість школи» виступили також колективи художньої самодіяльності школи та окремі вокалісти, які не лише відмінно навчаються, а й мають сапмобутні творчі обдарування.