Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Київський район відзначив своє 67-річчя.
339

Київський район відзначив своє 67-річчя.

Київський район відзначив своє 67-річчя. З нагоди цієї дати влаштували цілий ряд заходів:круглий стіл та святковий концерт для всіх, хто проживає та працює на території району.Голова Київської районної у місті ради Сергій Синягівський говорить-їх район унікальний, так як займає більше ніж 50% від території міста. Крім того він є найбільшим промисловим осередком, оскільки тут розташовані основні підприємства та заводи. До складу Київського району входять історичні місця та постаті.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у місті Полтава ради " Це і Пушкарівський ліс, славна вотчина Мартина Пушкаря .  Наш міський дендропарк, який був заснований 1962 році , «Поле Полтавської битви» заповідник Він найбільш мілітаризований, оскільки всі військові частини знаходяться тут і Київському районі "

Зі словами привітань звернулась до жителів та представників Київського району заступник міського голови Людмила Бойченко .Вона підкреслила-успіхи та досягнення, якими пишається район, базуються на єдності та спільній роботі усіх жителів.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів "Десятиліттями район набуває того досвіду , який дає можливість впевнено крокувати вперед . Звісно ж, бажаємо, щоб район був міцний , щоб краще робив інфраструктуру. Я вважаю себе патріотом свого району і завжди пишалася і хвилювалася за те ,щоб в районі було все дуже добре. "

З нагоди святкування за сумлінну працю, активну громадську позицію кращі працівники підприємств, установ району отримали нагороди.Святковий настрій усім присутнім створювали хореографічні та вокальні колективи. Проживає у цьому районі сорок роківНа з пані Любов. Говорить:весь цей час район активно працює та розбудовується.

Любов Чуб, мешкає у Київському районі " Я живу на Браїлках, звикла вже .  Я побажаю всім мирного неба над головою і щоб все було гарно. "

Також в рамках урочистостей, представники Київської ради та матері героїв АТО поклали квіти до Алеї Героїв та згадали хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя заради миру.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у місті Полтава ради
«Вони загинули як герої, тому сьогодні бідний мій язик сказати вам слова якоїсь потіхи, я кажу так, хай Господь Бог духом Святим потішить ваші серця, я хочу звернутись до всіх інших, поки жива пам*ять про цих хлопців, поки ми маємо майбутнє» «Будемо пам*ятати про них»

Київський район засновано у 1952 році. Він займає північно-західну частину міста Полтави. Нині в ньому мешкає дев’яносто тисяч осіб.