Програма «Життя міста»

У розділі: 14320 відео | АрхівRSS
Втринадцяте у Полтаві відбувся фестиваль творчості людей з інвалідністю «Від серця до серця»
280

Втринадцяте у Полтаві відбувся фестиваль творчості людей з інвалідністю «Від серця до серця»

Вже тринадцятий рік поспіль навесні Полтавський міський центр соціальних служб для дітей , сім ї та молоді проводить фестиваль творчості людей з інвалідністю «Від серця до серця». Фестиваль переконливо демонструє гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до людей з інвалідністю , розкриває творчі здібності , сприяє розвитку творчості кожного учасника фестивалю , їх соціалізації. Міська влада приділяє велику увагу сполтавцям, яким необхідна особлива підтримка,-зауважує заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів " Це можливість себе показати і реалізувати те, що кожна людина має право жити активним і щасливим життям . Проблеми людей з інвалідністю небайдужі пересічним громадянам Полтави і ними опікується Полтавська міська рада. Намагаємося залучати цих людей для вирішення тих проблем , які для них більш болючі ."

Серед учасників є ті, хто уже багато років дарують свою творчість присутнім , сильні і цілеспрямовані особистості , які є прикладом для інших. Є й дебютанти , що вперше сьогодні виходять на сцену , щоб подарувати позитивні емоції та приємні враження глядачам.
Всього у фестивалі цьогоріч беруть участь 90 людей з інвалідністю. Вік учасників -від п’яти рочків маленьких танцюристів -відвідувачів Міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та аматорів театру до 76-річної Софії Зінченко , члена міської організації інвалідів «Пролісок» . З 2013 року виступає тут і «Самодіяльний театр «Дзвіночок».Вони будуть показувати хореографічний номер .


Людмила Герасименко, голова громадської організації «Самодіяльний театр «Дзвіночок» дітей з особливими потребами "На велике щастя,наші дітки відчувають себе на сцені звичайними дітками, які вливаються в мистецтво і ми думаємо, що це дуже корисно для наших дітей і взагалі вважаємо, що це інтеграція в суспільство через мистецтво, вони показують не тільки своє уміння і те , що вони можуть зробити те, що їх навчили , а й дивляться, як інші виступають ."

Фестиваль «Від серця до серця» довгоочікуваний захід для усіх людей з інвалідністю та пересічних полтавців. Глядачі плакали та сміялися разом з учасниками , захоплюючись їх мужністю і талантом.


Марина Бобець, керівник ВП ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в Полтавській області Марина Бабець"Це фестиваль дає людям можливість вийти на сцену , комусь дебютувати, комусь мати далі шлях , комусь просто реалізувати себе , комусь просто розважитися, щоб не сидіти вдома , цей фестиваль дає можливість людям розвіятися і підіймати свій культурний та духовний рівень. "

Цього свята люди з інвалідністю Полтави чекають увесь рік і ретельно готуються,-говорить волонтер центру соціальних служб Віолетта Єріна.

Віолетта Єріна, волонтер центру соціальних служб " Я вважаю це найяскравіший талант-шоу в Полтаві , адже воно допомагає розкритися людям з особливими потребами. "


У фестивалі немає переможених. Усі різні, але усі рівні. Кожен учасник фестивалю отримав крім щирих оплесків оплесків, подарунки та дипломи .