Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Інклюзивна подія «Без бар`єрів» відбулась у корпусному саду
103

Інклюзивна подія «Без бар`єрів» відбулась у корпусному саду

У корпусному саду пройшла спортивно-масова подія для людей з інвалідністю. Інклюзивний захід має назву «без бар`єрів». Тут діяли декілька цікавих не схожих одне на одну локацій. Організатором дійства виступило управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Полтавським міським закладом - центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Ініціатор "без бар'єрів" - Ірина Твердохліб.


Ірина Твердохліб, начальник відділу по роботі з людьми з інвалідністю «Спорт для всіх»
 «Ми вирішили провести величезний інклюзивний захід, який стосується не саме наповнюваності людей, які будуть тут присутні із самих різноманітних локацій, які так на нашу думку можливо, не дотичні. Наприклад, чи можна порівняти йоготерапію і байкарів. Це зовсім інші інтереси. Чи можна порівняти каністерапію і наших військових, які зараз проводять локацію на воєнно-патріотичну тематику?»

Захід провели за сприяння управління сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Олена Бабенко
начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому

 «Завітало до нас на захід «Без бар`єрів» більше тисячі людей, я думаю, що більше. Тому що ми очікувати приблизно на тисячу. Але подивилися скільки прийшло молоді, людей старшого віку, були дуже приємно вражені і здивовані. Адже, цей захід викликав неабияку зацікавленість і це ще раз говорить про те, що у нашому місті люди людяні, ми готові допомагати один одному, підтримувати.» 

На захід завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 «Немає людей з особливими потребами. Є люди, які хочуть бути щасливими, хочуть жити повноцінним життям і хочуть, щоб їх у місці помічали і говорили про ті завдання, які перед цими людьми стоять. Тому сьогодні Ірина Василівна Твердохліб, як найголовніший ініціатор присутня тут і вона надихає усіх на активне красиве, щасливе життя.»

Тут діють декілька різноманітних спортивних локацій. Це настільні ігри, параолімпійський вид спорту бочча, армреслінг, бомбаскет, дартц та інше.

Марія Соловієнко, учасниця
 «Вперше в Україні такого масштабу проходить захід. Це об`єднання абсолютно різних за поглядами, інтересами, здоров`ям різних прошарків населення в одне ціле. Ций захід говорить про те, що ми єдині.» 

Пані Олена прийшла до парку разом з сином Антоном. Він слабкозорий. Тут хлопчику найбільше сподобалась виставка байків. Він навіть мав унікальну можливість посидіти за кермом.

Антон та Олена Волик, учасники
 «Все сподобалось і атмосфера і гарний настрій. Вперше побачив спортивні байки, які на змаганнях їздять. Це велика справа. Тому щоіноді таким людям слабкозорим немає можливості подивитись і їм треба подивитись на це руками.»
 «Він запам`ятає це на все життя.» 

Власник такого байку - Петро Карлаш.

Петро Карлаш, байкер
 «Нас запросили на цю акцію. Ми не могли оминути її стороною. Діти - наше все і для дітей така техніка дуже цікава. Вони дуже неприховано від неї радіють. Тому ми не могли просто не показати її.» 

Захід влаштували до Дня боротьби за права людей з інвалідністю.