Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
Полтаву відвідала делегація міста Боржомі (Грузія).
104

Полтаву відвідала делегація міста Боржомі (Грузія).

До Полтави завітала грузинська делегація з міста Боржомі. Офіційна зустріч відбулася в Галереї мистецтв, на якій були присутні керівники міста Полтава, а також представники грузинської діаспори. В урочистій обстановці заступник міського голови Людмила Бойченко та керівник грузинської делегації Наіра Аманаташвілі підписали Програму партнерства між містами Боржомі та Полтава на 2020-21 роки.

ЛЮДМИЛА БОЙЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
"В Полтаві Програма була вперше підписана в 2011 році, але вона на меті мала трішки вужчу сферу взаємодії між країнами. Сьогодні Програма розширилася.Включилися позиції обміну підприємницькою діяльністю, туристичною сферою і готельно-ресторанного бізнесу.Ми сподіваємося, що той досвід, який ми набули за 8 років, це і обмін школярами, і обмін офіційними делегаціями, буде продовжено обмін туристичними маршрутами, підприємницькою діяльністю і готельно-ресторанного бізнесу. "

НАІРА АМАНАТАШВІЛІ, керівник делегації м.Боржомі (Грузія)
"Я думаю, наша дружба продолжится навеки, начатой в 2011 году. Благодарю всем, кто принимает участие подготовить такие встречи. В этом году я хочу отметить, то ваша девочка полтавчанка независимо от нас приехала в Боржоми и отдыхала в семье, которая гостила.И уже начала обменяться вот так.Счас наши боржомские хотя приехать независимо уже от нас.И видимо дружба продолжится."

Вперше, в рамках партнерства між нашими містами, в 2018 році відбувся двосторонній обмін школярами і в Боржомі побував народний художній колектив - ансамбль танцю «Барвінок». Нині, у складі грузинської делегації Полтаву відвідали 12 молодих спортсменів з міста Боржомі. Всі вони розмістились у сім»ях своїх полтавських колег. Полтавка Ліза Лазарєва з радістю прийняла Тамту Кавелідзе і вже встигла потоваришувати.

ЛІЗА ЛАЗАРЄВА, ТАМТА КАВЕЛІДЗЕ
" Мне очень нравится, что в нашей семье появилась девочка из Грузии, думаю, в дальнейшем мы будем с ней долго общаться.Мы ей показали Белую беседку, Полтаву и планируем еще ее поводить по разным местам. Мне очень понравилось, здесь очень харошие люди живут.И она очень хорошая друг для меня."

Україна і Грузія, незважаючи на велику відстань між країнами, різні етнічні корені, тим не менше, мають багато спільного. Це і безмежна любов до рідної землі, щире шанування своїх традицій , і палке ставлення до своєї національної культури,- говорить очільник грузинської діаспори в Полтавській області Рамаз Заркуа.

РАМАЗ ЗАРКУА, голова грузинської діаспори Полтавської області
"Людмила Анатольевна , вам отдельное спасибо за организацию такой встречи детям, все участникам, которые это подготовили эту встречу. Нас переполняют эмоции, мы счас фотографируем, отсылаем в Грузию.Кто не приехал, пусть завидуют."

Офіційну зустріч полтавців з грузинською делегацією прикрасили виступи зразкового театру народного танцю «Барви», зразкового вокального колективу «Зернятко», народного ансамблю «Заграва» Полтавської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди, а також народного художнього колективу - ансамблю танцю «Барвінок». Після урочистої частини почесні гості з Грузії познайомилися з експозицією художнього музею, а потім приєдналися до загальноміського свята з нагоди Дня Європи в Україні. Вони із задоволенням подивилися в Корпусному парку виступи колективів художньої самодіяльності освітніх закладів Полтави, в репертуарі яких пролунали національні пісні і танцювальні композиції братньої Грузії.