Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
У Полтаві відзначили день Європи.
125

У Полтаві відзначили день Європи.

У Полтаві відзначили день Європи. Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині» відбулась на театральній площі. Там представники різних районів демонстрували свої особливості. Туристичний потенціал завітали показати і представники Львівської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської, Харківської областей. Були і гості з Литви й Латвії.

Микола Білокінь, заступник голови ОДА
 «200 видів Полтавської галушки, у нас Микола Васильвич, у нас Іван Петрович Котляревський, у нас 2 залізничних вокзали, які можуть приймати. У нас місто Миргород курорт. У нас найкращі дівчата, у нас бузковий гай, у нас кращий пам`ятник Івану Мазепі і багато багато іншого.» 

Мета виставки-турсалону - презентувати область і сприяти розвитку внутрішнього туризму. Пані Світлана представляє Кобеляцький район. Вона майстриня петриківського розпису.

Світлана Кравченко, майстриня м. Кобеляки
 «Займаюся більше 17 років. На фестивалях їздимо 3 роки, по обласних святах. По різних фестивальчиках. Також у масових заходах приймаємо участь. Працюю у вільний час від роботи. Сама працюю екскурсоводом у місті Кобеляки.»

А от Котелевський район славиться найбільшою фортецею скіфського часу в Європі - Більським городищем. Там проводять масштабний етнофестиваль.

Лариса Охріменко, працівниця заповіднику «Більськ»
«У Котелевському районі уже започатковано кілька років тому Гелонфест. У цьому році планується проведення такого свята масштабного, неординарного, колоритного етнофестивалю на 10-11 серпня.» 

Це уже 13-та виставка тур-салон «Відпочивайте на Полтавщині». Її організовую Департамент культури та туризму облдержадміністрації.