Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
На центральному кладовищі у Полтаві відбулося перепоховання капітана міліції Олександра Каменюка
535

На центральному кладовищі у Полтаві відбулося перепоховання капітана міліції Олександра Каменюка

Капітана міліції спеціального підрозділу «Грифон» Управління внутрішніх справ Полтавської області Олександра Каменюка перепоховали на Алеї Героїв міського кладовища. Він вважався зниклим безвісти після обстрілу української колони з протитанкового ракетного комплексу у районі міста Дебальцевого та Села Луганське Донецької у лютому 2015-го. Капітан Каменюк прикрив собою товаришів під час виходу з оточення. Учасники перепоховання згадують, що не лише на війні, а й під час проходження служби в органах внутрішніх справ, Олександр Каменюк завжди сумлінно виконував свої обов»язки і був прикладом для інших колег.Дотепер, після тривалих пошуків та ДНК-аналізу, боєць був похований на Краснопільському кладовищі, що у місті Дніпро.

ВОЛОДИМИР ДЗЮБЕНКО, капітан поліції
" Це був настоящий друг.Ще з перших років служби із Санею, він показав себе з хорошої сторони.Це був друг, на якого завжди можна положитися.Навіть були випадки, коли серед ночі траплялись якісь негаразди, Саня, не жалкуючи свого часу, приїхати на допомогу."

ІГОР МОЧАЛОВ, голова ГО «Полтавській родини полеглих захисників України»
" Я вважаю, що і сім»я, і родичі, близькі полтавці мають втішатися тим, що наконец-то воїн отримує спокій у своїй рідній землі."

Висловити повагу захисникові України, який віддав життя за цілісність і недоторканність Батьківщини, разом з рідними і близькими прийшли друзі і колеги на чолі з очільником поліції Полтавщини Андрієм Замахіним.

АНДРІЙ ЗАМАХІН, начальник ГУ Нацполіції в Полтавській області
"Це людина, яка з великої букви, це настояний працівник міліції.Я низько вклоняюся перед родиною загиблого, це наш герой, ми ним пишаємося, тому що він, не побоявшись, прикрив решту працівників поліції, але залишив життя на території Донецької області."

Учасники перепоховання хвилиною мовчання вшанували пам»ять побратима, воїна-зихисника Олександра Каменюка, а архієпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір провів панахиду за загиблим.