Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
65% дитячих дворових та спортивних майданчиків у аварійному стані.
91

65% дитячих дворових та спортивних майданчиків у аварійному стані.

Стан атракціонів, дитячих та спортивних майданчиків у Полтаві обговорювали під час засідання Ради з питань безпечної діяльності населення. До міської ради запросили підприємців, які отримали дозвіл на розміщення майданчиків та каруселей цього літнього сезону.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови
 «Спілкуємося щодо безпеки життєдіяльності при проведенні часу на дитячих майданчиках, спортивних або ігрових. Там діти. ми у першу чергу повинні з вами розуміти і вживати усіх заходів щодо безпеки їх надходження на цих майданчиках.» 

Щодо дитячих дворових та спортивних майданчиків - 65% з них у аварійному стані, - повідомляють у ЖЕО №2.

Михайло Лукін, заступник начальника КП «ЖЕО№2
«На балансі підприємства 244 дитячих спортивних майданчиків. Із них 35 обстежено для передачі на КП «Декоративні культури». Решта дитячих майданчиків теж обстежені, проведена інвентаризація.» 
«Масово пісок на дитячі майданчики не завезений.» 

А в парку «Перемога» поки що діє лише 3 атракціони. Це колесо огляду, «веселі гірки» та «сюрприз», - розповідає інженер парку культури та відпочинку пані Марина.

Марина Косарич, інженер Парку «Перемога»
 «Дитячий ланцюговий атракціон «казковий ліс» встановлений. Але не відновлена електроніка. Постачальник пообіцяв налагодити найближчим часом. Поки що атракціон не працює. Електротехнічною лабораторією «Вимір» проведені випробування електроустаткування парку. Опір заземлення, опір ізоляції проводів і складений відповідний технічний звіт.» 

Тетяна Юрченко доручила працівникам атракціонів міста пройти курси надання першої медичної допомоги, хто цьому досі не навчений. Наголосила - це буде головним критерієм при наданні дозволу на розміщення атракціонів наступного року.