Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
Дитяча поліклініка по вулиці П. Юрченка, 1 відзначила своє 10-річчя
933

Дитяча поліклініка по вулиці П. Юрченка, 1 відзначила своє 10-річчя

Дитяча поліклініка по вулиці Петра Юрченка 1 відзначила 10 років. Заклад відкрився в 2009 році, ініціатором створення якого став депутат міськради Андрій Матковський. Згадує, поліклініка тоді побудувалась за рік і сьогодні в ній обслуговується близько 100 тисяч осіб на рік

Андрій Матковський-депутат Полтавської міської ради
«Цей проект для мене як для керівника і як для колишнього мера дуже важливий»«Із міського бюджету було направлено 19 мільйонів гривень включаючи меблі і вже через рік сюди ходили діти Київського району, а сьогодні вже і всього міста»«Відповідно до реформи сьогодні амбулаторії мають гарне фінансування, а те, що залежить від нас ми будемо теж приймати активну участь ми будемо також брати активну участь для того, щоб заклади мали краще обладнання»

Пам*ятає відкриття і депутат міськради Майя Матвеєва, говорить, приємно бачити, що за цей час поліклініка стала однією з найпотужніших в місті

Майя Матвеєва-депутат Полтавської міської ради
«Я очень хорошо вспоминаю 2009 год, как появилась эта замечательная поликлиника, до этого мы все ходили на Халтурина со своїми детками, там конечно было очень маленькое помещение и вот такая вот жемчужна города Полтавы у нас появилась»

У закладі сьогодні працює 44 лікаря, в тому числі 21 вузький фахівець. Великої уваги тут приділяють роботі з дітьми «соціальної» групи. Щорічно проводяться огляди, лабораторні обстеження дітей з багатодітних родин, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, соціально-неадаптованих сімей, групи «радіаційного» ризику.


Вікторія Дудник-завідуюча дитячого поліклінічного відділення№3
«Є такі відділення як лабораторна діагностика, функціональна діагностика, лабораторна діагностика. Рентгенологічне відділення, фізіо-терапевтичне відділення, а також гала камера»«Щороку завдяки нашим керівникам оновлюється технічна база, в цьому році закуплено 21 комп*ютер, відбувається комп’ютеризація робочих місць»

На сьогоднішній день дитяча поліклініка функціонує в режимі надання допомоги, як на первинному рівні, так і вузькопрофільної спеціалізованої допомоги дитячому населенню. Вже кілька років поспіль користується послугами закладу і полтавка Марина Голікова

Марина Голікова-полтавка
«Звичайно нам як мешканцям Авіамістечка дуже пощастило і така поліклініка з такими коридорами, з таким обслуговуванням, з таким обслуговуванням, звісно нам так набагато краще і я знаю багато людей які з усієї Полтави їдуть сюди і вони теж задоволені»

З червня 2017 року Асоціацією «Служба організації інфекційного контролю» дитячому поліклінічному відділенні №3 присвоєно статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»