Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
В Україні тестуванням з математики розпочалося ЗНО
148

В Україні тестуванням з математики розпочалося ЗНО

21 травня в Україні стартувало ЗНО-2019. Нинішня державна підсумкова атестація у форматі зовнішнього незалежного оцінювання має свої особливості,-розповідає заступник міського голови Людмила Бойченко. Цього року її мають право здати і випускники навчальних закладів минулого року, які отримали від 1 до 3 балів.

ЛЮДМИЛА БОЙЧЕНКО, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
"Сьогодні в Полтаві основна сесія відкрилась іспитом з математики. В цьому році цей предмет на вибір : математика або історія України - з 21 року математика буде основним предметом ЗНО. За словами Міністра освіти Л.Гриневич,логічне мислення сьогодні дуже важливе і тому початковий рівень повинні здавати усі учні середніх навчальних закладів."

У Полтаві ЗНО відбувається в навчальних закладах різних рівнів акредитації. Розпочали роботу 11 пунктів тестування, але серед середніх закладів - це тільки загальноосвітня школа №34. Відповідальна цього пункту - директор школи Любов Єрмак розповідає,- перший іспит з математики пройшов на високому організаційному рівні, незважаючи на те, що абітурієнтам було заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

ЛЮБОВ ЄРМАК, відповідальна за пункт тестування в Полтавській ЗОШ №34
" Відбулось ЗНО з математики сьогодні досить, я вважаю, вдало. Була дуже висока явка, всі дуже відповідально віднеслися учасники до самої процедури проведення ЗНО.Завдань було 5 типів, всі старалися, проходило від початку до кінця учні сиділи, рано дуже ніхто не виходив."

Іспит , вважає, успішно склав і випускник Кобеляцького ліцею Олексій Бандес. З математики хлопець завжди отримував високі оцінки, а до ЗНО готувався з особливою відповідальністю, адже мріє навчатися в Полтавському виші харчових технологій, куди потрібно ще скласти історію, українську та іноземну мови.

ОЛЕКСІЙ БАНДЕС, учасник ЗНО
" Завдання були складні.Спочатку з 1 по 20 це був клас 9, дальше вже йшло розв»язування, дробами від 10 до 11 класу. І останнє з 31 по 33 це були розв»язування письмові."

Серед особливостей нинішнього ЗНО його учасники найбільше відзначають заборону використання під час іспитів мобільних телефонів. А ось результати тестування з математики будуть відомі не раніше, ніж через два тижні.