Програма «Життя міста»

У розділі: 10406 відео | АрхівRSS
У Полтаві поховали відомого відеографа, оператора Дениса Руденка
206

У Полтаві поховали відомого відеографа, оператора Дениса Руденка

Після жорстокого побиття 19 травня помер у лікарні, так і не прийшовши до тями відомий полтавський оператор, відеограф Денисом Руденко.Прощалися з ним у свято-Андріївському храмі Друзі говорять - до останнього вірили, що товариш видужає.

Михайло Діденко-друг Дениса Руденка

«Мы создали ему очень большую группу поддержки, у нас было все необходимое, нужны были лекарства, все доставалось в течении нескольких часов, унас было все, чтобы Денис остался с нами»


«Ця трагічна подія сталася 10 травня, по вулиці проспект Миру 24, близько 11 години вечора, невідомі злодії напали на Дениса Руденка, нанесли йому численні тілесні ушкодження та вибили око, поліція опитала свідків, тривають слідчі дії»

Друзі Дениса переконані, це побиття не випадкове. Нападники били чоловіка прямо біля його будинку. Нанесли вкрай важкі травми. Але хто ж винен у смерті Дениса та за що його так скривдили? Ці питання залишаються відкритими.

Михайло Діденко-друг Дениса Руденко

«Единственное, что могу сказать, это нападение не из-за его профессиональной деятельности, зная его, зная его образ жизни, он точно не мог встрять в какую-то передрягу, перейти кому-то дорогу»«Тут только догадки, случайности не случайны».

Як повідомили нам у поліції, наразі відкрите кримінальне провадження. Слідчі опрацьовують різні версії нападу, а також мають кілька імовірних підозрюваних.

Поліна Ларіна-старший інспектор відділу комунікації ГУНП Полтавщини
"За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 статті121 ККУ (Тяжкі тілесні ушкодження", поліція проводить всі необхідні слідчі дії, а також оперативні заходи для встановлення осіб, що мають причетність до цього злочину""На даний час поліція опрацьовує декілька версій та осіб на їх імовірну причетність до цього злочину".

Поки що у цій справі більше питань, ніж відповідей. Та слідство триває.