Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності
188

Відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності

У Полтавській міськраді відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Першими в порядок денний внесли питання щодо літніх майданчиків -закладів громадського харчування.

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів " Не встановлення на майданчиках телевізорів, інших пристроїв для трансляції ТВ-програм і своєчасне регулярне прибирання території. Із демонтажем металевих конструкцій . Встановлення дерев’яних столів і столиків з погодженням поліції.


Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко наголосила 0 головні претензії до літніх майданчиків: неестетичний вигляд, великі площі та обмежений доступ для осіб з особливими потребами. А цього бути не повинно. Саме з такої причини не затвердили «Хінкальню» , що на Європейській . Власник закладу пообіцяв виправити ситуацію. Не затвердили і проект з виносними столиками у кафе по вулиці Європейській, 86а . Також внесли правки до проекту по вулиці Раїси Кириченко, кафе «Мохіто».

Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Щодо можливості винесення столиків , Раїси Кириченко, кафе «Мохіто» зауваження щодо конструкції , також це їх територія. Привести до належного стану , облегшити ці конструкції , додати більш озеленення .

На засіданні комісії зауважили : підприємці можуть виправити недоліки у зовнішньому вигляді споруд і подати документи на наступне засідання .