Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук-2019» відкрилася у Полтаві.
415

Універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук-2019» відкрилася у Полтаві.

Універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук-2019» відкрилася у Полтаві. Цьогоріч «Пошук» присвячено 250-літтю від дня народження видатного полтавця-краянина - зачинателя нової української літератури, поета, перекладача, драматурга і просвітника Івана Петровича Котляревського. Завдяки виставці популяризують українське друковане слово, а також сприяють формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону. Одна з організаторів - директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко. Розповідає: до міста завітали сорок три видавництва з тринадцяти областей України .

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації " Присутні книгорозповсюджувачі, які представляють декілька видавництв книговидавці, завітали до нас 37 авторів, які презентують свої видання, проведуть зустрічі з відвідувачами, різного плану заходи - це і дискусії і обговорення, і автограф-сесії. "

Гості, які завітали на захід та представили три видавництва - велика делегація з Республіки Білорусь. Тут вперше і найстаріше видавництво «Білорусь» засноване в 1921 році.


Сергій Пєшин , директор видавництва «Білорусь»" Привезли мы книги, которые могут больше рассказать о Беллорусии как стране, ее истории и культуры, старались подбирать те издания, которые показывают нашу общую историю , наши близкие традиции ."

На відкриття виставки-ярмарки завітали представники обласної та міської влади.

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів " В цій залі відбувається виставка фестивалю книги -це наша з Вами гордість , честь і ми можемо дійсно говорити, що Полтава- духовна столиця України."

Микола Білокінь, заступник голови обласної державної адміністрації "Ми сьогодні відкриваємо вікно у нашу духовність , черговий раз .Сьогодні ми отримуємо насолоду , ми отримуємо знання ."

Вперше тут і відвідувачка Таміла. Говорить:завітала сюди, бо любить книгу, на меті- щось придбати.


Таміла Гончар, відвідувачка виставки-ярмарки «Пошук-2019»"Це розширює твій кругозір , дозволяє розфарбувати своє дозвілля і дійсно це корисні заходи.Можливо, це буде якась література , бо навчаюся я на філолога , тому , можливо це буде українська мова або сучасна література, люблю сучасних авторів. "

Цьогорічна полтавська виставка не ставить за мету бути схожою на подібні заходи, бо є унікальною. Під час урочистого відкриття заходу відвідувачам презентували унікальне видання - «Енеїду» Івана Котляревського 1809 року випуску з автографом автора. Триватиме книжкова виставка-ярмарок «Пошук-2019» два дні.