Програма «Життя міста»

У розділі: 12000 відео | АрхівRSS
Ремонтні роботи у філіях Полтавської міської централізованої бібліотечної системи
312

Ремонтні роботи у філіях Полтавської міської централізованої бібліотечної системи

У Полтаві проводять ремонтні роботи у філіях Полтавської міської централізованої бібліотечної системи. Дані приміщення давно потребують капітальних змін. Серед них і бібліотека-філія № 10 , що знаходиться за адресою Грушевського , 10 . завідуюча бібліотеки пані Валентина говорить: дякує міській владі за проведену роботу , додає: нині завдяки ремонту попит на нових читачів тільки зросте.

Валентина Семіохіна, завідуюча бібліотеки-філії № 10  "Виховуємо в дітей і повагу до Батьківщини і любов, і патріотичність для цього ми запрошуємо і воїнів АТО, і афганців. Бібліотека обслуговує діток і маленьких , з 2-х років приходять з батьками і старші дітки. "

Радіє ремонту і бібліотекар Леся Ганзя. Розповідає: нині працювати буде комфортніше.

Леся Ганзя, бібліотекар "Зовнішній вигляд буде більше заохочувати читачів і взагалі оновлено буде цікавіше , тим паче, що ми хочемо відновити і виставки , тому вид буде цікавіше, яскравіше . "

Торік з міського бюджету було спрямовано понад 260 тисяч гривень на зовнішні ремонтні роботи - заміну вікон та часткове утеплення фасаду. Цього ж року були виділені кошти на капітальний ремонт внутрішніх приміщень . На ці роботи міська влада спрямувала один мільйон чотириста тисяч гривень .

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради "Для того, щоб сюди приходили діти тут були більш комфортніші умови міська влада виділяє гроші і сьогодні майже всі ці бібліотеки ремонтуються Останній ремонт тут був тридцять років тому і виділено мільйон чотириста , майже закінчений ремонт , створюються грані умови і хочеться відмітити , що тисячі дітей цього мікрорайону приходять сюди у бібліотеку і крім того, що можна взяти книгу тут організовано гуртки. "

Відвідувачі бібліотеки - юні читачі. Гоіворять: ремонт бібліотек потрібен для комфорту як відвідувачів так і працівників. Додають: у стінах рідної бібліотеки буде затишніше .

Ярослав Михайлов, відвідувач бібліотеки "тут є всі книжки , які мені потрібні , мене вони цікавлять. Мені тоді було приємно ходити, тепер ще приємніше , мені дуже приємно, що вирішили займатися цим.


Анна Жук, відвідувачка бібліотеки "Я відвідую кожен тиждень, мені дуже подобається читати  Буду ходити ще частіше . "!

Також проводять ремонті роботи і у бібліотеці-філіал №12 для дітей .

Людмила Артюх, завідувач бібліотеки-філіал № 12 " Зона вайфай буде , зона Інтернету , хочу сказати. Що оновлюється література , буде сучасною для підлітків , для менших користувачів, для дошкільнят. "

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський оглянув і це приміщення.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради " Це не просто ремонти ми робимо сучасні заклади , куди б змогли приходити і діти, і їх батьки, дідусі. В рамках цього оновлення ми побачимо нові стіни, стелі , сучасне освітлення , робочі місця для комп’ютерів . Саме головне буде і протипожежна безпека . взимку раніше було тут 17 градусів , тепер тепліше , будуть гарні , зручні умови. "

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський завуважує: капітальні ремонти у бібліотеках-філіях міської централізованої бібліотечної системи триватимуть інадалі. Адже, в пріоритеті, заохочувати молоде покоління читати та дізнаватись щось нове.