Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
Чи можна купувати ранню полуницю та які ознаки повинні покупців насторожити при виборі?
413

Чи можна купувати ранню полуницю та які ознаки повинні покупців насторожити при виборі?

Полтавські ринки рясніють ранньою полуницею. Містяни говорять: не стримуються , купують та у безпечності полуниці впевнені не всі.

" Купуємо на ринку , у селян більше , вже домашню. Я сподіваюся, що вона гарна, на смак підбираємо, дивимося , щоб свіженька. "

"Не боїтеся, що нітрати містить?- Вони у всьому . Знаєте основні правила, як вибирати ? Щоб було красива і свіжа. "

"Не боїмося, вже кілограм десять з’їв. Я дивлюся, щоб не дуже блистіла , було така темненька, я вже звик роками їм. "

Нині ціни на полуницю -за кілограм 25-50 гривень. Продавці запевняють: рівень нітратів у полуниці - в межах норми. Показують документ з лабораторною перевіркою. 

" Полуницю возимо з Царичанки і Каховки Херсонська область Вона хімікати проходить , аналізи гарні. "


" Без нітратів саджаємо і вирощуємо. "

Нітрати -це життєво необхідні сполуки , які потрібні для нормального росту і дозрівання будь-яких плодів і овочів .Допустимий безпечний вміст близько 5 мг/кг тіла людини. Фахівці запевняють: купувати полуницю можна та є певні ознаки , які повинні насторожити при її виборі.

Олена Горячова, доцент кафедри товарознавства, біотехнологій, експертизи та митної справи ПУЕТ"Відсутність аромату, ароматичні речовини дозрівають значно довше ніж формується колір.  Наявність чорних цяток на поверхні полуниці теж є підставою вважати, що її обробляли саме нітратами. Потім рівномірний колір , прямо така полуничка, як на картинці це немає така бути . Відсутність яскравого кольору всередині. "

Якщо все-таки наважуєтесь купувати та не впевнені у безпечності полуниці , можна спробувати в ній зменшити вміст нітратів ,- зазначає Олена Горячова.


Олена Горячова, доцент кафедри товарознавства, біотехнологій, експертизи та митної справи ПУЕТ "Шляхом вимочування десь до 10 відсотків. Якщо ми замочили на 2-3 години в холодній воді іще до 30 відсотків початкового вмісту нітратів ми можемо зменшити.  Ефективним способом зменшення вмісту нітратів є відварювання , при термічній обробці вони швидко руйнуються. 2

Тож, чи купувати полуницю обирати тільки вам. Натомість фахівці радять: полуниця без нітратів має червоне та нерівномірне забарвлення, ягоди не повинні бути дуже пружними, шукайте полуничний аромат, зелений хвостик та мати плями від соку на тарілці.