Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
На Полтавщині розпочалися навчальні збори бойових офіцерів оперативного резерву
458

На Полтавщині розпочалися навчальні збори бойових офіцерів оперативного резерву

Навчальні збори розпочалися на Полтавщині. До них залучили бойових офіцерів оперативного резерву першої та другої черги. Вони протягом семи днів проходитимуть навчання в районах формування своїх підрозділів. За час зборів усі резервісти покращать фахову та індивідуальну підготовку.

Дмитро Губський, обласний військовий комісар" Протягом всіх зборів вони пройдуть одиночну підготовку і згадають, що таке зброя , потім по місцям побачить медичну підготовку , інженерну і інші справи, тим, яким навчається солдат. "

Констянтин - один з тих, хто долучився до навчальних зборів. У минулому - військовий 17 бригади армійської авіації, учасник АТО, у 2016 році воював під Авдіївкою. Говорить: на тиждень буде заступником командира бригади з морально - психологічного забезпечення.


Констянтин Данченко, учасник навчальних зборів" Поновити свої навички, знання , допомогти новим, хто прибув , будемо діяти , згідно завдань , визначених командуванням .  Зараз буде входить робота з особовим складом та морально-психологічне забезпечення , підняття бойового духу , військово-патріотична робота. "

Долучився до навчання і Богдан, -розповідає, настрій бойовий.

Богдан Зябленко, долучився до навчальних зборів " Хотілося б знати все-таки більш , як все-таки можна охороняти територію Полтавської області , як правильно організувати оборону та нормальну роботу державних органів влади . "

Одразу після присяги резервісти почали зайняття згідно з учбовим планом.