Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
Мешканці гуртожитку по вулиці Ціолковського, 53 незабаром можуть опинитися на вулиці.
595

Мешканці гуртожитку по вулиці Ціолковського, 53 незабаром можуть опинитися на вулиці.

«На перший покляд може здатися, що це локація для фільму жахів, але ні, насправді це приміщення гуртожитку по іуллиці Цілковського 53. Тут давно вже пліснявіють стіни, провалюється підлга і в таких жахливих умовах люди продовжують купатись»

Кілька років тому мешканка гуртожитку Любов Калюжна зламала тут руку. І таких як вона ще кілька десятків. Загалом тут проживає понад 400 мешканців. Додому - говорить жінка, вертаються завжди з острахом.

Любов Калюжна-мешканка гуртожитку

«Он дивіться все провалююється» «Вода прямо ллється, прямо туди в подвал ллється, заходять люди і не знають, коли проваляться, чи можливо зранку проснемось і завтра будемо у підвалах»

Найстрашніше, що від постійної вологості та несправності каналізаційних труб, почав гнити фундамент будівлі - жаліються люди.

«Дивіться яка диромаха, ось звідси вода ллє, звідсіля арматура впала і все це впало»

Відсутність ремонтних робіт, постійна вологість, несправні каналізаційні труби-як наслідок стіни будівлі теж не витримали і почали обвалюватись.

Олена Бонстанджиян-мешканка гуртожитку
«Самі ж бачите усю картину, вже до людей, хто живе біля цього кутка почав грибок з*являтися, це добре, що я на 5 діток немає, а якщо діти маленькі, вони ж дихають цим, і лічитися потім»

В управлінні ЖКГ міста про проблему знають. Запевняють - проект на ремонт будівлі готується, та скільки для цього потрібно часу невідомо.

Віталій Худолій, заступник начальника управління ЖКГ виконкому Полтавської міської ради

«На даний момент ми чекаємо висновку експертів, потім ми з цим висновком надамо листа проектній організації і вони будуть виготовляти проект щодо усунення цих недоліків»«Можливо, це неділя-дві обстеження, потім з цим обстеженням буде прийматися рішення, що саме потрібно проектувати»

Крім того, в будинку залишається ще багато проблем, їх запевниви в управлінні, також виправлять.